برگریزان پاییزی در الکساندریا – ویرجینیا

مهر ۳۰, ۱۳۹۶
3 اشتراک 3,932 بازدید

الکساندریا به داشتن موزه و خانه‌های تاریخی در کشور معروف است، اما بخشی از آوازه این شهر قرن‌هاست که زیر سایه و پشت خیابان‌های این شهر گم شده: بزرگترین درخت‌ها در کشور و ایالت ویرجینیا. این شهر جایگاه بیش از ۱۰۰ درخت بزرگ است که همچون قهرمانانی تنومند قد کشیده‌اند. فرا رسیدن فصل برگ‌ریزان، بهانه‌ای شد برای تهیه راهنمای تماشای برگ‌ریزان در الکساندریا. اگر به دنبال بازی «گنج گمشده» در پای درختان هستید یا می‌خواهید از رانندگی در کنار رودخانه پوتوماک لذت ببرید، این چند گزینه فوق‌العاده هستند.

دلتون هوای یک پیک نیک پاییزی کرده یا یک پیاده رویِ خانواد‌گی یا چند عکس عاشقانه؟
اگر دنبال یک روز تماشای برگ‌ریزان هستید، شانس به شما رو کرده. چندین پارک در سرتاسر شهر هستند پر از مناظر زیبا و رنگارنگ درختان پاییزی. غذای بیرون و سگ‌تان را هم همراه‌تان بیاورید. دوربین فراموش نشود!

Fort Ward Park
اهالی وست‌اِند با رفتن به این پارک می‌توانند از تماشای ده‌ها درخت زیبا، از جمله بزرگ‌ترین درختان ایالت ویرجینیا از شش گونه مختلف، لذت ببرند. درخت توپلوی سیاه یکی از درختان بزرگ این پارک است که برگ‌های سرخ و بنفشش در این فصل برگ‌ریزان بسیار دیدنی است.

Monticello Park
دیدن برگ‌های زرد و درخشان این درخت را در فصل برگ‌ریزان از دست ندهید. پارک مونتی‌چلو پارکی کوچک و آرام برای تماشای پرندگان در فصل تغییر رنگ برگ‌هاست.

Jones Point Park
پارک جونز پوینت با بزرگ‌ترین درخت افرای نقره‌ای شهر، مکانی چشم‌نواز برای تماشای برگ‌ریزان در کنار آب است. درختان افرا که شاید زیباترین درخت‌های پاییز باشند، در این فصل جشنواره‌ای از رنگ‌های زرد و نارنجی را به نمایش می‌گذارند. درخت بزرگ چنار و دو درخت تنومند دیگر از جاذبه‌های دیگر این پارک هستند.

دوچرخه سواری‌ یا ماشین گردی در هوای زیبای پائیزی چطوره؟

Scenic Fall Drive
اگر دوست دارید مسافت بیشتری طی کنید و از پنجره خودرو رنگ‌های زیبای پاییزی را به تماشا بنشینید، کافی است سری بزنید به پارک‌راه یادبود جورج واشنگتن که وزارت ترابری آمریکا نام «طرح چشم‌انداز ملی جاده‌های آمریکا» را برایش برگزیده است. از بخش مرکزی شهر خیلی راحت می‌توانید به این جاده پرپیچ‌وخم برسید که موازی با رودخانه پوتوماک زیر چتر درختان زیبا تا مونت ورنون کشیده شده است. می‌توانید جایی در مسیر برای صرف غذا در طبیعت توقف کنید یا در طول مسیر از حدود ۳۰ مکان دیدنی که به یادبود زندگی جورج واشنگتن ساخته شده‌اند دیدن کنید.

Stroll Under the Foliage
علاقه‌مندان دوآتشه برگ‌ریزان‌های پاییز در الکساندریا نمی‌توانند از تماشای مسیر تحسین‌آمیز مونت ورنون بگذرند. چه ساکن این محل هستید و چه از جایی دیگر به مونت ورنون سر می‌زنید، دیدن این مسیرِ آراسته به درختان و بوته‌های تماشایی را از دست ندهید. اگر قبلا به این مکان نرفته‌اید، الان وقت خیلی خوبی برای دوچرخه سواری یا پیاده‌روی در هوای پرطراوت زیر باران برگ‌های مونت ورنون است. در طول مسیر، می‌توانید از صحنه‌های زیبای پاییزی عکس بگیرید و گونه‌های درختی راهنمای برگ‌ریزان پاییزی را پیدا کنید.

_______________________________________________________________________
Translated by irDMV.com | Source: blog.visitalexandriava.com

شما ممکن است علاقه مند

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!
تمام شد
رویداد
اشتراک370 بازدید
رویداد
اشتراک370 بازدید

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!

Mehrnaz - آذر ۱۶, ۱۴۰۰

Fast traslate Icon translate   Fast traslate Icon translate   یلدای امسال هم انجمن دانشجویان ایرانی مقاطع تکمیلی دانشگاه مریلند…

رویداد کاریابی دی سی در سال ۲۰۲۱
تمام شد
رایگان
اشتراک698 بازدید
رایگان
اشتراک698 بازدید

رویداد کاریابی دی سی در سال ۲۰۲۱

Mehrnaz - بهمن ۱۸, ۱۳۹۹

امسال هم رویداد کاملا رایگان کاریابی در دی سی و با حضور کارفرمایان بزرگ از سرتاسر کشور، برگزار خواهد شد.…

سال ۲۰۲۱ روز ولنتاین را متفاوت سپری کنید!
تمام شد
رویداد
اشتراک465 بازدید
رویداد
اشتراک465 بازدید

سال ۲۰۲۱ روز ولنتاین را متفاوت سپری کنید!

Mehrnaz - بهمن ۱۸, ۱۳۹۹

اگر امسال می خواهید روز ولنتاین متفاوتی با عشق خود داشته باشید و از فعالیت های همیشگی خسته شده اید،…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.