۱۴ مراسم با شکوه هالووین در واشنگتن دی سی

خرداد ۲, ۱۳۹۷
12 اشتراک 4,044 بازدید
1 Comments

اگر می‌خواهید ترس و خوش‌گذرانی را یک‌جا تجربه کنید سری بزنید به مراسم و جشنواره‌های هالووین در واشنگتن دی سی و شهرهای اطراف که بعضی در فضای دوستانه برای اعضای کوچک و بزرگ خانواده و بعضی به شکل میهمانی ارواح یا در بارها به صَرف نوشیدنی برگزار می‌شوند. آن‌هایی که در این شب اسرارآمیز به دنبال چیزهایی به جز شکلات و شیرینی هستند، گزینه‌های زیادی دارند که اینجا چند نمونه‌اش را جمع کرده‌ایم.

در سایت irdmv.com برای ساکنین محترم واشینگتن دی سی . مریلند و ویرجینیا مطلبی اختصاصی درباره هالویین امسال آماده کردیم .

 

۱- بار ترسناک PUB Dread

همان گروهی که قبلا بار ترسناک بازی تاج‌وتخت و معجزه خیابان هفتم را راه انداخته بودند، این بار هم با همکاری شرکت درینک مکانی را برای صرف نوشیدنی با طعم هالووین آماده کرده‌اند. در این مکان هر اتاق حال و هوای خودش را دارد: جنگل اشباح، دخمه، راهرویی پر از عروسک‌های دلهره‌آور و بار آدم فضایی‌ها که میهمانی بزرگی را از طرف درک براون و همکارانش ترتیب دیده‌اند. نوشیدنی‌ها بیشتر از میوه‌های پاییزی تهیه می‌شوند، مثل آب سیب و کدو حلوایی، و چیزهای دیگری مثل آب‌نبات و حتی آب گازدار توئیزلر هم سرو می‌شود. اکتبر امسال را در این بار عجیب و غریب حسابی خوش بگذرانید.

۲- باغ وحش ملی

مراسم خانوادگی عصر هالووین در باغ‌وحش ملی از بزرگ‌ترین رویدادهای تعطیلات هالووین امسال در واشنگتن است. در این جشن سه‌روزه که در روزهای ۲۰ تا ۲۲ اکتبر با بیش از ۴۰ برنامه متنوع برگزار می‌شود، شما می توانید در مسیرهای پرپیچ‌وخم هالووینی قدم بزنید و خلاقیت خود را در مسابقه برش کدو به همه نشان دهید. حتما لباس هالووینی بپوشید! این جشن برای کودکان سنین ۴ تا ۱۲ سال مناسب است. در این ایونت از برنامه زنده , سرگرمی های خلاقانه, بازدید از خانه پستان‌داران، مرکز نگهداری خزندگان، گوریل‌ها، فیل‌ها، شیرها، جانوران آسیایی و پاندا, برنامه های آموزشی، چرخ‌وفلک، و خوراکیهای متنوع لذت ببرید. یادتون باشه بلیت ورودی ایونت را خریداری کنید. برای جزئیات بیشتر میتوانید گزارش قبلی‌ در رابطه با این ایونت را مطالعه کنید: جشن خانواد‌گی هالووین در واشنگتن دی سی‌

۳- باغ وحش

باغ‌وحشت برنامه باغ‌وحش ملی برای شیطنت افراد ۲۱ سال به بالا در روز ۲۷ اکتبر است. ضمن تماشای برنامه‌های سرگرم‌کننده و زنده مثل مسابقه سالانه لباس هالووین و چیزهای عجیب و غریب، می‌توانید در ساعات غیرکاری هم حیوانات را ببینید. با نوشیدنی و خوراکی از خودتان پذیرایی کنید، و در مسابقه لباس هالووین شرکت کنید. نیم‌نگاهی به برنامه‌ها:
اجرای زنده، هنرهای نمایشی، بازدید از خانه پستان‌داران و مرکز نگهداری خزندگان و شیرها، مسابقه لباس هالووین در باغ بزرگ، چرخ‌وفلک

۴.جشنواره وحشت اسنیکرز

مردم از همه جای منطقه هر سال برای دیدن این جشنواره در پارک سیکس فلگز آمریکا جمع می‌شوند. امسال این جشنواره از ۲۳ سپتامبر تا ۲۹ اکتبر با برگزاری انواع برنامه‌های جذاب و ترسناک، شعبده‌بازی، و ترن هوایی پذیرای شماست. کمربندها را محکم ببندید و آماده شوید! قیمت بلیت بازی‌ها بین ۱۷ تا ۵۸ دلار می‌باشد. شبی پر از هیجان و تجربه‌های خاص برای خودتون و خانوادتون بسازید در سیکس فلگز مریلند.

۵.موزه هوافضا

تفریح آن هم از نوع هالووینی در مرکز هوافضای استیون اودوار-هیزی در شهر شنتلی ویرجینیا (روز ۲۱ اکتبر، ساعت ۱۲ تا ۵:۳۰ بعد از ظهر) برای خوش‌گذرانی همراه با ترس. کافی است در این جشنواره سالانه لباس هالووین بپوشید و برای ماجراهای هیجان‌انگیز هالیوودی آماده شوید. خوردنی و سرگرمی هم هست ولی این همه ماجرا نیست: آزمایش‌های عجیب و غریب علمی و بازی‌های ترسناک و هیجان‌انگیز هم در راه است.این برنامه رایگان است.

۶.مسابقه پاشنه‌بلندها در خیابان هفدهم

در این مسابقه که بیش از ۳۰ سال است در خیابان هفدهم در واشنگتن برگزار می‌شود (امسال در ۲۴ اکتبر ساعت ۹ شب)، میدان دوپانت و خیابان‌های اطرافش پر از هیجان و رنگ و بوی هالووین می‌شود. شرکت‌کنندگان با کفش‌های پاشنه‌بلند و آرایش عجیب غریب‌شان تلوتلوخوران مسافتی ۴۰۰ متری را می‌دوند و تماشاچیان با جیغ و داد تشویق‌شان می‌کنند. عکس و خنده و خوش‌گذرانی هم هست. خلاصه هم فال است و هم تماشا.توجه: به علت کمبود فضا و نیاز شرکت‌کنندگان به فضای بیشتر، آوردن صندلی و حیوانات ممنوع است. این برنامه رایگان است.

۷.جشن هالووین در مونت ورنون

به اتفاق خانواده دعوتید به جشن هالووین مونت ورنون در روزهای ۲۷ و ۲۸ اکتبر ساعت ۳:۳۰ تا ۶:۳۰٫ بازی بگرد و پیداش کن، قطار وحشت، کاردستی، مسابقه شکلات‌سازی، و حتی رقص‌های قرن هجدهمی در باغ (محل دفن مارتا واشنگتن) از برنامه‌های این جشن هستند. هر کس بهترین لباس هالووینی جورج واشنگتن و مارتا واشنگتن را بپوشد جایزه می‌گیرد و رژه کودکان با لباس هالووینی هم ساعت ۵ بعد از ظهر شروع می‌شود!
بها: ۱۲ دلار برای بزرگ‌سالان، ۶ دلار برای کودکان (زیر ۱۱ سال)

۸.موزه خیابانی The Mansion on O

موزه شگفت‌انگیز The Mansion on O جای بسیار جالب و تجربه‌ای است متفاوت به ویژه برای پیدا کردن و تماشای اشیای تاریخی. با مراجعه به این موزه می‌توانید ضمن تماشای ظاهر زیبای آن در روز هالووین به اتاق‌های مخصوص با دکور هالووینی و درهای مخفی سر بزنید و جایزه‌های هالووینی بگیرید. کیف‌تان را هم برای خرید چیزهای جالب همراه خود بیاورید. نیم‌نگاهی به برنامه‌ها: بیش از ۱۰۰ اتاق و ۷۰ در مخفی، ۶۰ اتاق افسانه‌ای، تور و جایزه،
توجه: ورود کودکان زیر ۱۷ سال بدون همراهی فرد بزرگ‌سال ممنوع است.بها: ۳۵ دلار

۹.شبی در موزه تاریخ آمریکا: برنامه ویژه هالووین

خودتان را برای شب ویژه هالووین در موزه ملی تاریخ آمریکا آماده کنید. بچه‌ها لباس هالووین می‌پوشند و در یک بازی پلیسی باید شش وسیله‌ای را که خانم رُز از موزه دزدیده پیدا کنند. در این مسیر بازی می‌کنند، با وسایل آموزشی موزه کار می‌کنند، آزمایش و تجربه می‌کنند، و کاردستی درست می‌کنند.قیمت بلیت از ۷۰ تا ۱۳۵ دلار می‌باشد.

۱۰.جشن روز مردگان

شرکت هُنریِ Petworth در روزهای ۲۸ اکتبر و ۱ و ۳ نوامبر جشنی را با نام روز مردگان در محله Petworth واشنگتن برگزار می‌کند که جشن مکزیکی‌ها برای بزرگ‌داشت رفتگان حول و حوش هالووین است. شنبه روز طاقچه‌گذاری و فرصتی برای آشنایی با تاریخ این روز درPetworth است. چند ساعت بعد فیلم کتاب زندگی نمایش داده می‌شود و روز چهارشنبه مراسم روز حرکت مردگان در خیابان آپشر برگزار می‌شود. روز جمعه، دانش‌آموزان پتوورس آثار خود را با موضوع قدردانی از عزیزان‌شان به همراه هنرهای نمایشی و تجسمی در خیابان آپشر و جورجیا به نمایش می‌گذارند.

۱۱.مراسم رقص هالووینی دهه ۸۰

هیجان هالووین در میهمانی رقص دهه هشتادی بلک کت در روز ۲۸ اکتبر از ساعت ۹ شب آغاز می‌شود. این میهمانی در هر دو طبقه برگزار می‌شود. DJs Steve EP MissGuided در طبقه بالا دی جِی هستند و موسیقی در دو اتاق در طبقه پایین پخش می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم حتما لباس مخصوص هالووین بپوشید!

۱۲ . کابوس خیابان M

لباس مخصوص هالووین بپوشید و برای برنامه‌های عجیب و غریب و رقص مانستر مَش آماده شوید. در برنامه کابوس خیابان M که روز ۲۸ اکتبر ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۸ شب برگزار می‌شود، با لباس هالووین و با همراهی دوستان‌تان به بارهای محله  Dupont Circle سری بزنید. هر جا بروید غذا و نوشیدنی ویژه مهیاست. این جشن هالووینی نوزده‌ساله که در چند نقطه برگزار می‌شود شاید خیلی هم شبیه کابوس نباشد.

۱۳. جشن هالووین رادیو جوان

رقص و پایکوبی به سبک ایرانی‌ با دی جی‌‌های رادیو جوان. جمعه ۲۷ اکتبر. قیمت بلیت بین ۲۵ تا ۴۰ دلار می‌باشد.

۱۴.محله‌ وحشت در مریلند

فقط کافیست وبسایت “محله‌ وحشت” را چک کنید! از ۲۲ سپتامبر تا ۴ نوامبر، میتوانید سریع به “محله‌ وحشت” در مریلند بزنید. توجه: اگر از بیماری‌های قبلی‌، آسم، بیماری‌های روحی رنج میبرید. اگر حملهٔ هستید یا دارویی مصرف می‌کنید، از شرکت در این بازی‌ها جداً خودداری کنید. در هنگام بازی، ویدئو گرافی، دست زدن به بازیگران و عوامل صحنه اکیدا ممنوع می‌باشد. قیمت بلیت از ۱۰ تا ۸۵ دلار می‌باشد.

 

 

شما ممکن است علاقه مند

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!
تمام شد
رویداد
اشتراک370 بازدید
رویداد
اشتراک370 بازدید

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!

Mehrnaz - آذر ۱۶, ۱۴۰۰

Fast traslate Icon translate   Fast traslate Icon translate   یلدای امسال هم انجمن دانشجویان ایرانی مقاطع تکمیلی دانشگاه مریلند…

رویداد کاریابی دی سی در سال ۲۰۲۱
تمام شد
رایگان
اشتراک698 بازدید
رایگان
اشتراک698 بازدید

رویداد کاریابی دی سی در سال ۲۰۲۱

Mehrnaz - بهمن ۱۸, ۱۳۹۹

امسال هم رویداد کاملا رایگان کاریابی در دی سی و با حضور کارفرمایان بزرگ از سرتاسر کشور، برگزار خواهد شد.…

سال ۲۰۲۱ روز ولنتاین را متفاوت سپری کنید!
تمام شد
رویداد
اشتراک465 بازدید
رویداد
اشتراک465 بازدید

سال ۲۰۲۱ روز ولنتاین را متفاوت سپری کنید!

Mehrnaz - بهمن ۱۸, ۱۳۹۹

اگر امسال می خواهید روز ولنتاین متفاوتی با عشق خود داشته باشید و از فعالیت های همیشگی خسته شده اید،…

One Response

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.