امسال تعطیلات خود را اینگونه سپری کنید!

در پست قبلی برخی از فعالیت هایی را که می توانید در دوران تعطیلات پیش رو انجام دهید، معرفی کردیم. این بار هم تعداد دیگری از رویدادهایی که در منطقه در DMV برگزار می شود را معرفی می کنیم تا در این روزهای پایانی سال ۲۰۲۰، اوقات و خاطرات خوشی با دوستان و خانواده خود بسازید! شما می توانید اطلاعات بیش تر در مورد هر رویداد را در وبسایت تهیه بلیت آن کسب کنید.

  • Bull Run Festival of Lights

این فستیوال کاملا با رعایت فاصله اجتماعی و فقط با استفاده از خودرو شخصی قابل بازدید است. هزینه بلیت آن ۲۰-۳۰ دلار به ازای هر خودرو است. شما می توانید با تهیه بلیت به صورت آنلاین و با استفاده از کد تخفیف WEB20، برای روزهای دوشنبه-پنجشنبه تخفیف ۵ دلاری بگیرید. با خانواده خود از مسیر چراغان عبور کنید و لذت ببرید. این رویداد از ۶ نوامبر تا ۱۰ ژانویه و در Centerville ویرجینیا برقرار است.

تهیه بلیت

  • Winter Wine-derland

این رویداد مناسب خانواده ها و کودکان و بزرگسالان است. خانواده ها می توانند شیرینی های زنجبیلی درست کنند و هات چاکلت نوش جان کنند. کودکان می توانند سرگرم فعالیت های مختلفی که برای آن ها در نظر گرفته شده، شوند، در حالی که بزرگسالان هم از نوشیدن شراب های معروف Bluemont Vineyard لذت می برند. این رویداد از ۱۹ نوامبر تا ۳ ژانویه برگزار می شود و هزینه بلیت آن ۱۲-۳۰ دلار است.

تهیه بلیت

  • Zoolights Express

رویداد معروف باغ وحش ملی، Zoolights، امسال به دلیل کرونا برگزار نمی شود، اما ون مخصوص Zoolights Express هر شب جمعه و شنبه به یک منطقه دی سی سر خواهد زد و با خود شادی و چراغانی خواهد آورد. دیدن این رویداد کاملا رایگان است. برای اطلاع از تاریخ بازدید ون از هر منطقه که از ۲۷ نوامبر آعاز می شود، سری به لینک زیر بزنید.

اطلاعات بیش تر

  • تورهای کریسمس موزه O

موزه O امسال حسابی برای کریسمس و سال نو آماده شده است و انواع تورها برای بازدیدکنندگان عزیز آماده کرده است، از جمله Breakfast Tour و Dessert Tour. واقعا تنوع این تورها خیلی زیاد است و خیلی هم خوش می گذرد، پس حتما سری به سایت زیر بزنید تا اطلاعات بیش تر کسب کنید.

اطلاعات بیش تر

  • Capitol Christmas Tree Lighting

این رویداد مشابه National Christmas Tree Lighting است و بازدید آن هم کاملا رایگان است. این درخت از کلرادو تا واشنگتن آورده می شود و در اوایل ماه دسامبر چراغان می شود. سپس هر شب تا اول ژانویه دوباره چراغان می شود. محل آن هم West Lawn of the US Capitol است، اما ممکن است نتوانید از نزدیک آن را ببینید. البته از خیابان هم کاملا قابل مشاهده است. البته اگر دوست داشتید می توانید لایو استریم آن را از فیسبوک تماشا کنید. برای کسب اطلاعات بیش تر کلیک نمایید.

اطلاعات بیش تر

  • National Menorah Lighting

این رویداد که سنتی یهودی است، مشابه با چراغان کردن درخت کریسمس است. شرکت در آن کاملا رایگان است ولی باید از قبل بلیت تهیه کنید. در این رویداد که روز پنجشنبه ۱۰ دسامبر و از ساعت ۴ عضر شروع می شود، به کل خانواده خوش می گذرد. برای رزرو بلیت خود و کسب اطلاعات بیش تر کلیک کنید.

رزرو بلیت


ترجمه: www.irDMV.com | منبع: www.tinyurl.com/yxlmu267

شما ممکن است علاقه مند

جشن سیزده بدر سال ۱۴۰۱ در منطقه DMV
تمام شد
رویداد
اشتراک1465 بازدید
رویداد
اشتراک1465 بازدید

جشن سیزده بدر سال ۱۴۰۱ در منطقه DMV

Mehrnaz - فروردین ۰۱, ۱۴۰۱

امسال بالاخره بعد از سه سال وقفه، مراسم سیزده بدر سالانه در Bull Run Regional Park در ویرجینیا برگزار می…

نوروز ۱۴۰۱ در خانه نماید و به این دو رویداد در DMV سر بزنید!
تمام شد
رایگان
اشتراک1043 بازدید
رایگان
اشتراک1043 بازدید

نوروز ۱۴۰۱ در خانه نماید و به این دو رویداد در DMV سر بزنید!

Mehrnaz - اسفند ۰۸, ۱۴۰۰

نوروز یکی از مهم ترین جشن های فارسی است که پایان زمستان و شروع بهار و سال جدید را رقم…

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!
تمام شد
رویداد
اشتراک787 بازدید
رویداد
اشتراک787 بازدید

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!

Mehrnaz - آذر ۱۶, ۱۴۰۰

Fast traslate Icon translate   Fast traslate Icon translate   یلدای امسال هم انجمن دانشجویان ایرانی مقاطع تکمیلی دانشگاه مریلند…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.