چرا بهتر است در خیابان های دی سی با خودروی شخصی خود رانندگی نکنیم؟

رانندگی در شهر دی سی تجربه پر استرسی است، اما خبر خوب این است که وضعیت حمل و نقل عمومی در این شهر بسیار خوب و پیشرفته است و اکثر اوقات حتی نیازی به استفاده از خودرو هم نیست. البته در شرایط فعلی کرونا، بهتر است با احتیاط بسیار بیش تر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید، یا حدالامکان از استفاده از آن اجتناب کنید. به هر حال به دلایل زیر، استفاده از خودرو شخصی در دی سی پیشنهاد نمی شود.

  • ترافیک همیشه زیاد است

در دی سی معمولا در طول هفته ساعات ۶ و نیم تا ۹ و نیم صبح و ۳ ظهر تا ۷ عصر بسیار ترافیک می شود، و آخر هفته ها هم به ویژه در فصول توریستی، خیابان ها بسیار شلوغ می شوند. کافی است یک تصادف کوچک رخ دهد تا در یک چهارراه از هر جهت ترافک ایجاد شود. همچنین تعداد پیاده رو ها هم زیاد است و باید هی بایستید تا به آن ها اجازه دهید از خیابان عبور کنند. نیز سااخت و ساز خیابان های جدید هم خیابان های فعلی را شلوغ می کند.

Getty Images

  • تعداد توریست ها و راننده های بد زیاد است

دی سی شهر توریستی محبوبی است، و همیشه عده ای توریست با خودروی شخصی به این شهر سر می زنند که آشنایی کافی با خیابان های آن ندارند. غالبا هم از رانندگان دی سی به عنوان بدترین رانندگان در کل کشور یاد می شود. ممکن است کسی سرش با گوشی یا جی پی اس شلوغ شود و به مسیر توجه نکند. برخی اوقات هم افراد به طور کلی از راهنما استفاده نمی کنند، و ساختار خیابان ها هم کمی پیچیده است. همه این ها عواملی هستند که احتمال تصادف را بالا می برند.

  • تعداد میدان و خیابان یک طرفه زیاد است

مهندس فرانسوی پیر لانفانت در قرن ۱۸ خیابان های دی سی را به نحوی طراحی کرد که میدان های زیادی داشته باشند تا بتوان فضای سبز در آن ها ایجاد کرد. این امر باعث سردرگمی خیلی از راننده ها می شود و معمولا نمی دانند که از کدام جهت باید وارد میدان شوند و چه طوز آن را ترک کنند و علائم راهنمایی هم کمی پیچیده هستند. نیز تعداد خیابان های یک طرفه زیاد است و کافی است یک مسیر را اشتباه بروید تا مجبور شوید مسیری طولانی را برای برگشتن بپیمایید.

  • پیدا کردن محل پارک سخت و گران است

پارک کردن خودرو در نزدیکی مناطق توریستی دی سی سخت است. درست است که پارکینگ های زیادی در مرکز شهر دی سی وجود دارد، اما استفاده از آن ها هم هزینه بر است. می توانید به جای متحمل شدن این هزینه های پارکینگ، از وسایل حمل و نفل عمومی یا دوچرخه استفاده کنید. یا حتی می توانید پیاده روی کنید!

  • وسایل حمل و نقل عمومی برای محیط زیست مفید هستند

ماشین همواره تولید کننده آلاینده های زیستی است که به پاک بودن هوا آسیب می رساند و باعث تولید بیش تر گازهای گلخانه ای می شود. اما دوچرخه سواری یا استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی تولید این آلاینده ها را کاهش می دهد و سلامت محیط زیست را بهبود می بخشد.

Hisham Ibrahim/Getty Images

  • پیاده روی و دوچرخه سواری برای سلامتی خودتان بهتر است

ورزش برای بدن بسیار مفید است و باعث کاهش استرس می شود. برنامه Capital Bikeshare در دی سی به شما این اجازه را می دهد که در یک ایستگاه یک دوچرخه اجاره کنید و در ایستگاه دیگر آن را برگردانید. بنابراین دی سی یکی از بهترین شهرها برای دوچرخه سواری است. البته در این شرایط کرونا شاید بهتر باشد از دوچرخه های عمومی استفاده نکنید.


ترجمه: www.irDMV.com | منبع: www.tinyurl.com/y5cubu6a

شما ممکن است علاقه مند

رویداد کاریابی دی سی در سال ۲۰۲۱
تمام شد
رایگان
اشتراک615 بازدید
رایگان
اشتراک615 بازدید

رویداد کاریابی دی سی در سال ۲۰۲۱

Mehrnaz - بهمن ۱۸, ۱۳۹۹

امسال هم رویداد کاملا رایگان کاریابی در دی سی و با حضور کارفرمایان بزرگ از سرتاسر کشور، برگزار خواهد شد.…

سال ۲۰۲۱ روز ولنتاین را متفاوت سپری کنید!
تمام شد
رویداد
اشتراک410 بازدید
رویداد
اشتراک410 بازدید

سال ۲۰۲۱ روز ولنتاین را متفاوت سپری کنید!

Mehrnaz - بهمن ۱۸, ۱۳۹۹

اگر امسال می خواهید روز ولنتاین متفاوتی با عشق خود داشته باشید و از فعالیت های همیشگی خسته شده اید،…

امسال تعطیلات خود را اینگونه سپری کنید!
تمام شد
رایگان
اشتراک494 بازدید
رایگان
اشتراک494 بازدید

امسال تعطیلات خود را اینگونه سپری کنید!

Mehrnaz - آذر ۱۰, ۱۳۹۹

در پست قبلی برخی از فعالیت هایی را که می توانید در دوران تعطیلات پیش رو انجام دهید، معرفی کردیم. این…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.