اگر از خانه ماندن خسته شده اید، می توانید با خیال راحت به این ۹ مکان بروید!

آبان ۱۳, ۱۳۹۹
1361 بازدید

بردرست است که خانه ماندن بهترین راهکار جلوگیری از ابتلا به ویروس کروناست، اما بسیاری از جاهای دیدنی در دی سی باز شده اند و شما هم می توانید با رعایت نکات بهداشتی و زدن ماسک با خانواده خود به این مکان ها سر بزنید و روحیه خود را تازه کنید. خبر خوب این است که برای سر زدن به بسیاری از این مکان ها نیاز نیست پول زیادی صرف کنید. فقط به یاد داشته باشید که از جمع دوری کنید و دستان خود را پس از لمس سطوح ضد عفونی کنید یا بشویید.

البته اگر کسی در خانواده تان بیماری های زمینه ای یا تنفسی دارد، بهتر است احتیاط بیش تری به خرج دهید و سعی کنید حدالامکان بیرون نروید. به هر حال این ۹ مکان زیر دز فضای باز قرار دارند و برای رفتن به آن ها هم لازم نیست هزینه زیادی صرف کنید.

۱) National Arboretum

Courtesy CC/Flickr/theqspeaks

باغ گیاه شناسی ملی همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۵ ظهر قابل بازدید است. تنها فضای بیرونی و تعدادی از سرویس های بهداشتی قابل دسترس هستند. می توانید با خودرو یا دوچرخه از این باغ عبور کنید یا پیاده روی کنید. فقط توجه داشته باشید که ظرفیت پذیرش محدود است و ممکن است لازم باشد صبر کنید تا به داخل باغ راه بیایید. لازم نیست به طور آنلاین بلیت رزرو کنید اما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر روی لینک زیر کلیک کنید.

اطلاعات بیش تر

۲) National Zoo

Smithsonian Institute

باغ وحش ملی هم باز است و هر روز به ۵۰۰۰ نفر اجازه بازدید داده می شود. یا می توانید بلیت رایگان  که برای ۶ نفر قابل استفاده است دریافت کنید، و یا می توانید بلیت ورود با خودرو و پارک آن به ارزش ۳۰ دلار بخرید. برای رزرو بلیت های خود از طریق سایت زیر اقدام نمایید.

رزرو بلیت

۳) National Air and Space Museum’s Udvar-Hazy Center

airandspace.si.edu

این موزه در ویرجینیا واقع شده است و هزاران اثر مربوط به فضا و فضانوردی در آن به نمایش گذارده می شود. باید برای ورود به این موزه به صور آنلاین بلیت رایگان تهیه کنید. در صورت تمایل می توانید بلیت پارکینگ به ارزش ۱۰ دلار هم تهیه کنید. همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۵:۳۰ عصر می توانید از این موزه دیدن کنید. زدن ماسک هم الزامی است.

تهیه بلیت

۴) Union Market

james jackson

شما می توانید با بازدید از این مکان یا در رستوران های زیبا با فضای بیرونی از صرف غذاهای خوش مزه لذت ببرید، و یا خرید های خانگی خود را انجام دهید. هر از گاهی رویدادهای مختلفی هم برگزار می شود که برای اطلاع از آن ها روی لینک زیر کلیک کنید.

اطلاعات بیش تر

۵) Historic Congressional Cemetery

dcbikeblogger.wordpress.com

این قبرستان نه تنها آرامگاه بسیاری از سیاستمداران آمریکایی است، بلکه هر هفته رویدادها و تورهای متنوعی هم برگزار می کند که قطعا خالی از لطف نیستند. برای اطلاع از رویدادهای مختلف در ماه پیش رو، لطفا روی لینک زیر کلیک کنید. برای ورود به این مکان نیازی به تهیه بلیت نیست، اما برای شرکت در رویدادها ممکن است لازم به پرداخت هزینه ای شوید.

رویدادها

۶) Glenstone Museum

IWAN BAAN/COURTESY GLENSTONE MUSEUM

شما می توانید در حال حاضر از فضای بیزونی این موزه به طور کاملا رایگان دیدن کنید و از ساختمان ها مجسمه های زیبا لذت ببرید. لطفا برای بازدید از این موزه از چند هفته قبل بلیت خود را رزرو کنید.

رزرو بلیت

۷) Mount Vernon

خانه جورج واشنگتن در ویرجینیا همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۴ عصر و با رزرو بلیت قبلی قابل بازدید است. برای اطلاعات بیش تر، رزرو بلیت، یا اطلاع از رویدادهای مختلف، روی لینک زیر کلیک کنید.

رزرو بلیت

۸) Kenilworth Park & Aquatic Gardens

Lena H @ TripAdvisor

این پارک زیبا همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۴ عصر باز است و هیچ بلیتی برای ورود به داخل آن لازم نیست. البته توجه کنید که سرویس های بهداشتی و برخی جاهای این پارک برای رعایت بهداشت بسته است.

اطلاعات بیش تر

۹) Victura Park at the Reach

این پارک که فضای جدید بیرونی Kennedy Center است، پارک انگور بسیار زیبا در کنار رودخانه Potomac است که در فضایی فوق العاده نوشیدنی هایی فوق العاده را در اختیارتان قرار می دهد. شما می توانید پنجشنبه و جمعه از ساعت ۳ ظهر تا ۱۰ شب، شنبه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۰ شب، و یکشنبه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۸ شب از این مکان زیبا دیدن کنید.

اطلاعات بیش تر


ترجمه: www.irDMV.com | منبع: www.tinyurl.com/y3woddzy

شما ممکن است علاقه مند

جشن سیزده بدر سال ۱۴۰۱ در منطقه DMV
تمام شد
رویداد
اشتراک1343 بازدید
رویداد
اشتراک1343 بازدید

جشن سیزده بدر سال ۱۴۰۱ در منطقه DMV

Mehrnaz - فروردین ۰۱, ۱۴۰۱

امسال بالاخره بعد از سه سال وقفه، مراسم سیزده بدر سالانه در Bull Run Regional Park در ویرجینیا برگزار می…

نوروز ۱۴۰۱ در خانه نماید و به این دو رویداد در DMV سر بزنید!
تمام شد
رایگان
اشتراک971 بازدید
رایگان
اشتراک971 بازدید

نوروز ۱۴۰۱ در خانه نماید و به این دو رویداد در DMV سر بزنید!

Mehrnaz - اسفند ۰۸, ۱۴۰۰

نوروز یکی از مهم ترین جشن های فارسی است که پایان زمستان و شروع بهار و سال جدید را رقم…

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!
تمام شد
رویداد
اشتراک731 بازدید
رویداد
اشتراک731 بازدید

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!

Mehrnaz - آذر ۱۶, ۱۴۰۰

Fast traslate Icon translate   Fast traslate Icon translate   یلدای امسال هم انجمن دانشجویان ایرانی مقاطع تکمیلی دانشگاه مریلند…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.