این آخر هفته کجا بریم؟ چیکار کنیم؟

اگه شما هم دیگه از برنامه های تکراری خسته شدید و دنبال سرگرمی و فعالیت جدیدی می گردید، پیشنهاد می کنیم که این آخر هفته در بعضی از این رویدادها که برخی رایگان هستند، شرکت کنید. البته برای رویداد های حضوری استفاده از ماسک و رعایت پروتوکل های امنیتی الزامی است.

  • Highland Park Fall Resident Tasting

Lou’s City Bar از ساکنان Highland Park دعوت می کند که با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی، غذاها و نوشیدنی های پاییزی را امتحان کنند. شرکت در این رویداد رایگان است اما باید صندلی خود را از قبل رزرو کنید.

تاریخ: Sar, October 24. 2020, 11:00 AM – 8:00 PM EDT

تهیه بلیت

  • The Pumpkin Extravaganza 2020

اگر از نشستن در خانه خواسته شده اید، می توانید با دوستان و خانواده خود و البته با رعایت نکات بهداشتی، در این فستیوال پاییزی شرکت کنید. در این فستیوال که تم آن کدو تنبل است، به طور نامحدود از انواع نوشیدنی های الکلی و کدویی مزه خواهید کرد و از بازی های گروهی و سایر فعالیت های گروهی لذت خواهید برد. این فستیوال به صورت پیکنیک و در هوای باز برگزارمی شود و فاصله اجتماعی ۶ فوت بین هر میز برقرار خواهد بود و نوشیدنی ها بر سر میز شما آورده خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیش تر و تهیه بلیت، روی لینک زیر کلیک نمایید.

تاریخ: Sar, October 24, 2020, 1:00 PM – 9:00 PM EDT

تهیه بلیت

  • Fall Festival

در این فستیوال شاد و سرگرم کننده، کودکان می توانند در مسابقه کاستوم شرکت کنند، روی کدو تنبل نقاشی کنند، دنبال جایزه بگردند و برقصند و شاد باشند. نیز جایزه های با ارزشی هم به شرکت کنندگان تعلق خواهد گرفت. هزینه شرکت در این فستیوال ۱۰ دلار است.

تاریخ: Sat, October 24, 2020, 5:00 PM – 9:00 PM EDT

تهیه بلیت

  • Guided VR Tour of Persia

شما می توانید با ۱۲ دلار، بلیت شرکت در این تور مجازی را دریافت کنید. با استفاده از تصاویر ۳ بعدی و واقعیت مجازی، از سرزمین زیبای ایران و مکان های معروف آن دیدن کنید، آن هم در داخل خانه خود و بدون کوچک ترین دردسر. این تور برای کودکان هم مناسب است. یک راهنمای محلی هم به همه سوال های شما جواب خواهد داد. لازم به ذکر است این تور ۱۰۰ دقیقه ای از طریق برنامه زوم برگزار خواهد شد. برای تهیه بلیت و کسب اطلاعات دقیق تر لطفا روی لینک زیر کلیک نمایید. البته اگر نتوانید به موقع توی این تور شرکت کنید، می توانید تا ۴۸ ساعت از ورژن ضبط شده آن دیدن کنید.

تاریخ: Oct 25 at 3:30 AM  – Oct 25 at 5:30 AM

تهیه بلیت

  • Harvest Fest

حتی با وجود کویید ۱۹ هم باید شکلات جمع کنیم! همه کودکان از ۰ سال تا دبیرستان می توانند در این رویداد رایگان شرکت کنند. کاستوم هالووین خود را بپوشید و به محل فستیوال بیایید و از جمع کردن شکلات های خود لذت ببرید. زدن ماسک و دستکش الزامی است و لطفا با خودروی شخصی خود تشریف بیاورید. برای کسب اطلاعات دقیق تر و رزرو بلیت رایگان خود، روی لینک زیر کلیک نمایید.

تاریخ: Sun, October 25, 2020, 12:00 PM – 2:00 PM EDT

تهیه بلیت

  • Online Baking Workshop – Portuguese Custard Tarts

با شرکت در این کلاس شیرینی پزی آنلاین، یاد می گیرید که چه طور خودتان در خانه شیرینی محبوب پرتقالی، Pastel de nata، رو تهیه کنید. این کلاس آنلاین به مدت ۲ ساعت برگزار خواهد شد و بعد از دیدن آن می توانید  با استفاده از ابزار ها و لوازم ساده این دسر را درست کنید. هزینه شرکت در این کلاس ۳۵ دلار است و بعد از اتمام کلاس، فایل ضبط شده آن به ایمیل شرکت کنندگان ارسال خواهد شد. برای کسب اطلاع دقیق تر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

تاریخ: Sun, October 25, 2020, 9:00 PM – 11:00PM

تهیه بلیت

  • Improv-For-Everyone Workshop

این وورکشاپ رایگان از ۲۵ اکتبر تا ۲۰ دسامبر برگزار خواهد شد. شرکت در این وورکشاپ برای همه آزاد و رایگان است، اما باید تایم خود را از قبل رزرو کنید تا لینک وورکشاپ آنلاین به شما فرستاده شود. در این وورکشاپ فعالیت های تئاتری ولی سرگرم کننده برای فعال کردن حس خلاقیت شرکت کنندگان انجام خواهد شد. شما می توانید در این فعالیت ها شرکت کنید یا صرفا تماشا کنید و هیچ نیازی به تجربه قبلی در زمینه بازیگری نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو بلیت روی لینک زیر کلیک نمایید.

تهیه بلیت


ترجمه و گردآوری: www.irDMV.com

شما ممکن است علاقه مند

جشن سیزده بدر سال ۱۴۰۱ در منطقه DMV
تمام شد
رویداد
اشتراک1157 بازدید
رویداد
اشتراک1157 بازدید

جشن سیزده بدر سال ۱۴۰۱ در منطقه DMV

Mehrnaz - فروردین ۰۱, ۱۴۰۱

امسال بالاخره بعد از سه سال وقفه، مراسم سیزده بدر سالانه در Bull Run Regional Park در ویرجینیا برگزار می…

نوروز ۱۴۰۱ در خانه نماید و به این دو رویداد در DMV سر بزنید!
تمام شد
رایگان
اشتراک822 بازدید
رایگان
اشتراک822 بازدید

نوروز ۱۴۰۱ در خانه نماید و به این دو رویداد در DMV سر بزنید!

Mehrnaz - اسفند ۰۸, ۱۴۰۰

نوروز یکی از مهم ترین جشن های فارسی است که پایان زمستان و شروع بهار و سال جدید را رقم…

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!
تمام شد
رویداد
اشتراک578 بازدید
رویداد
اشتراک578 بازدید

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!

Mehrnaz - آذر ۱۶, ۱۴۰۰

Fast traslate Icon translate   Fast traslate Icon translate   یلدای امسال هم انجمن دانشجویان ایرانی مقاطع تکمیلی دانشگاه مریلند…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.