اپلیکیشن هایی برای کمک به سلامتی و تعذیه درست

اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
639 بازدید

اگر می خواهید غذاهای سالم بخورید و وزن خود را کنترل کنید، باید برنامه ریزی کنید! در زیر، تعدادی اپلیکیشن به شما معرفی می کنیم که با استفاده از آن ها می توانید غذاهای خوش مزه و مغذی آماده کنید و از کالری آن ها مطلع شوید و برای خود لیست خرید درست کنید.

اپ هایی برای تنظیم برنامه غذایی

 • Paprika

با استفاده از این اپ، می توانید برنامه غذایی خود را تنظیم کنید و با توجه به آن خرید کنید. شما می توانید دستور های غذایی را از سایت های محتلف وارد این برنامه کنید و نیز مواد غذایی موجود در خانه را در آن وارد کنید تا وقتی می خواهید خرید کنید، بدانید چه چیزهایی نیاز دارید. همین الان می توانید این اپ را برای گوشی آیفون یا اندروید خود و با قیمت کمتر از ۵ دلار تهیه کنید.

 • Mealime

این برنامه رایگان، دستور های غذایی در اختیارتان قرار می دهد که کمتر از نیم ساعت زمان برای تهیه آن ها لازم است. نیز می توانید نوع غذاهای مورد علاقه خود یا آلرژی های خود را مشخص کنید و با توجه به دستورهای انتخابی، لیست خرید تهیه کنید.

 • MealBoard

با استفاده از این اپ می توانید مواد غذایی موجود در خانه خود را در آن وارد کنید و لیست غذاهایی را که می توانید با آن ها درست کنید، دریافت کنید. نیز می توانید هر دستور غذایی را از وبسایت های مختلف در آن ذخیره کنید و یا دستورهای مربوط به یک نوع ماده غذایی را جستجو کنید. همین الان می توانید این اپ را با قیمت کمتر از ۴ دلار تهیه کنید.

 • Eat This Much

اگر می خواهید رژیم بگیرید، می توانید کالری هایی را که هر روز باید صرف کنید را در این اپ وارد کنید تا این اپ منوی غذایی پیشنهادی برای شما آماده کند. نیز می توانید نوع غذای خود، مثلا وجترین، کم چرب یا… را مشخص کنید. نیز می توانید از خود این اپ مواد اولیه مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

 • Pepperplate

این اپ رایگان به شما اجازه می دهد دستورهایی غذایی خود را در آن وارد کنید یا از سایت های مختلف بردارید و برنامه غذایی خود را به مدت یک ماه آماده کنید و لیست مواد غذایی را که باید بخرید، در دست داشته باشید.

اپ هایی برای شمارش کالری

 • IEatWell

این اپ به کاربران خود که غذاهای سالم و مغذی بخورند، جایزه هایی به شکل badge های آنلاین، می دهد. می توانید عکس غذای خود را در این برنامه آپلود کنید تا به شما امتیاز بدهد.

 • Lose It!

با این اپ می توانید کالری های مصرفی خود را تحت نظر قرار دهید و هر مقدار که ورزش کرده اید، در آن وارد کنید. نیز می توانید با سایر استفاده کنندگان این اپ ارتباط برقرار کنید و با هم تعامل کنید.

 • MyFitnessPal

از طریق این اپ می توانید کالری های مصرفی خود را کنترل کنید و مقداری که روزانه ورزش می کنید، در آن وارد سازید. نیز می توانید دستورهای غذایی مورد علاقه خود را در آن ذخیره کنید و از مطالب وبلاگ این اپ استفاده کنید.

 • Fooducate

با استفاده از این اپ می توانید بفهمید که کدام غذاها سالم هستند و کدام ها نیستند. نیز می توانید کالری های مصرفی خود را کنترل کنید و با توجه به تغذیه خود نمره ای از A تا F بگیرید و با غذاهای سالم آشنا شوید. نیز می توانید با سایر استفاده کنندگان این اپ ارتباط برقرار کنید و با هم تبادل نظر و دستورهای غذایی کنید.

 • My Diet Diary

با استفاده از این اپ می توانید کالری های مصرفی و ورزش روزانه خود را یادداشت کنید و غذاهای سالم مصرف کنید. این اپ هر روز به شما یادآوری می کند که غذای سالم بخورید. نیز می توانید از سایر مصرف کنندگان این اپ در مورد تغذیه سالم سوال بپرسید و تبادل نظر کنید.

اپ هایی برای تندرستی

 • Fitbit App

با استفاده از این اپ می توانید موبایل خود را تبدیل به شمارشگر ورزشی کنید تا ببینید روزانه چه مقدار پیاده روی یا ورزش کرده اید و چه قدر کالری سوزانده اید. نیز این اپ می تواند به وسیله Fitbit fitness tracker متصل شود و اطلاعات لازم را از آن بگیرد.


ترجمه: www.irDMV.com | منبع: www.tinyurl.com/qkza34d

شما ممکن است علاقه مند

جشن سیزده بدر سال ۱۴۰۱ در منطقه DMV
تمام شد
رویداد
اشتراک1211 بازدید
رویداد
اشتراک1211 بازدید

جشن سیزده بدر سال ۱۴۰۱ در منطقه DMV

Mehrnaz - فروردین ۰۱, ۱۴۰۱

امسال بالاخره بعد از سه سال وقفه، مراسم سیزده بدر سالانه در Bull Run Regional Park در ویرجینیا برگزار می…

نوروز ۱۴۰۱ در خانه نماید و به این دو رویداد در DMV سر بزنید!
تمام شد
رایگان
اشتراک862 بازدید
رایگان
اشتراک862 بازدید

نوروز ۱۴۰۱ در خانه نماید و به این دو رویداد در DMV سر بزنید!

Mehrnaz - اسفند ۰۸, ۱۴۰۰

نوروز یکی از مهم ترین جشن های فارسی است که پایان زمستان و شروع بهار و سال جدید را رقم…

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!
تمام شد
رویداد
اشتراک612 بازدید
رویداد
اشتراک612 بازدید

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!

Mehrnaz - آذر ۱۶, ۱۴۰۰

Fast traslate Icon translate   Fast traslate Icon translate   یلدای امسال هم انجمن دانشجویان ایرانی مقاطع تکمیلی دانشگاه مریلند…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.