وبسایت هایی برای سرگرم کردن خود در خانه!

اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
766 بازدید

این روزها مخصوصا به خاطر ویروس کرونا، مجبور به ماندن در خانه هستیم و حوصله مان سر می رود. در کل سرگرم کردن خود در داخل خانه، کم هزینه تر از سرگرم کردن خود در خارج از خانه با رفتن به رستوران و بار و … است! در زیر، ۵ سایت به شما معرفی می کنیم که می توانید با مراجعه به آن ها، خود را در داخل خانه سرگرم کنید.

البته این سایت نیازی به معرفی ندارد! ولی لازم به ذکر است که سریال ها و فیلم های نتفلیکس، بهترین راه برای سرگرم کردن خود در خانه هستند! قدیم ها شیوه کار نتفلیکس کمی متفاوت بود و هر ماه یک دی وی دی به آدرس مشترکان خود ارسال می کرد که پس از برگرداندن آن، می توانستید دی وی دی دیگری دریافت نمایید. هزینه اشتراک در این سایت از ۷٫۹۹ دلار در ماه شروع می شود.

این سرویس که توسط سایت Amazon ارائه می شود، می تواند جایگزین خوبی برای اشتراک تلویزیون شما باشد. شما می توانید از طریق آمازون سریال و فیلم اجازه کنید یا مشترک کانال هایی چون HBO یا Showtime شوید. نیز با ثبت نام در سرویس Amazon Prime، می توانید از خدمات دیگری چون ارسال رایگان محصول، استفاده کنید. هزینه اشتراک در این سرویس سالانه ۹۹ دلار است.

این وبسایت هم مانند شرکت های تلویزیونی، هر ماه برنامه های شبکه تلویزیونی مورد علاقه شما را در اختیارتان می گذارد. هر چه تعداد شبکه های بیشتری انتخاب کنید، هزینه اشتراکتان هم بیشتر می شود. البته توجه کنید که هزینه اشتراک این سایت که از ۲۰ دلار شروع می شود، به مراتب کمتر از هزینه اشتراک شرکت های تلویزیونی می باشد.


ترجمه: www.irDMV.com | منبع: www.tinyurl.com/u28y9tf

شما ممکن است علاقه مند

جشن سیزده بدر سال ۱۴۰۱ در منطقه DMV
تمام شد
رویداد
اشتراک1157 بازدید
رویداد
اشتراک1157 بازدید

جشن سیزده بدر سال ۱۴۰۱ در منطقه DMV

Mehrnaz - فروردین ۰۱, ۱۴۰۱

امسال بالاخره بعد از سه سال وقفه، مراسم سیزده بدر سالانه در Bull Run Regional Park در ویرجینیا برگزار می…

نوروز ۱۴۰۱ در خانه نماید و به این دو رویداد در DMV سر بزنید!
تمام شد
رایگان
اشتراک822 بازدید
رایگان
اشتراک822 بازدید

نوروز ۱۴۰۱ در خانه نماید و به این دو رویداد در DMV سر بزنید!

Mehrnaz - اسفند ۰۸, ۱۴۰۰

نوروز یکی از مهم ترین جشن های فارسی است که پایان زمستان و شروع بهار و سال جدید را رقم…

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!
تمام شد
رویداد
اشتراک578 بازدید
رویداد
اشتراک578 بازدید

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!

Mehrnaz - آذر ۱۶, ۱۴۰۰

Fast traslate Icon translate   Fast traslate Icon translate   یلدای امسال هم انجمن دانشجویان ایرانی مقاطع تکمیلی دانشگاه مریلند…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.