کلاس های رایگان WHO در رابطه با ویروس کووید-۱۹

اسفند ۲۸, ۱۳۹۸
553 بازدید

سازمان بهداشت جهانی یا WHO، تعدادی کلاس آنلاین و رایگان در اختیار علاقه مندان قرار می دهد تا دانش و آمادگی خود را در رابطه با ویروس کویید-۱۹، بیشتر کنند. برای دسترسی به هر کورس، روی تیتر آن کلیک نمایید.

این دوره مخصوصا برای تیم های ویژه سازمان ملل متحد و سایر افراد مرتبط طراحی شده است و شامل ۳ بخش با ویدیو ها و فایل های مرتبط است که برای کمک به بهبود ظرفیت پاسخ دهی به این ویروس و افزایش ارتباطات بین المللی و آمادگی کشورها برای مقابله با این ویروس، طراحی شده است.

این دوره به منظور آموزش چگونگی شناسایی ویروس های تنفسی و چگونگی جلوگیری از ابتلای سایرین به آن، تنظیم شده است. این دوره مخصوص پزشکان، پرستاران و متخصصان بهداشت و سلامت می باشد.

در این دوره شما با ویروس های خانواده کروناویروس آشنا خواهید شد. این ویروس ها می توانند باعث بروز بیماری های متعددی چون MERS، SARS و یا سرماخوردگی ساده، شوند. این دوره هم برای متخصصان بهداشت عمومی و پرسنل سازمان ملل متحد، اورگانیزاسیون های بین المللی و ان جی او ها تنظیم شده است.

این دوره برای پزشکان و پرستاران شاغل در بخش های آی سی یو بیمارستان ها تنظیم شده است و به آن ها آموزش می دهد که چگونه از بیماران کودک و بزرگسالی که دچار بیماری های حاد تنفسی همچون کرونا ویروس هستند، مراقبت شود.

این دوره مخصوص همه علاقه مندان است و به شما آموزش می دهد که چگونه با رعایت نکات ساده بهداشتی از ابتلای خود و دیگران به بیماری های تنفسی جلوگیری کنید. نیز آموزش می دهد که عفونت های حاد تنفسی کدام ها هستند و چگونه منتقل می شوند.

این دوره به افراد مرتبط آموزش می دهد که چگونه کشورهای مختلف در برابر کویید-۱۹ آمادگی لازم را کسب کنند و پاسخ درخوری به آن بدهند.


ترجمه: www.irDMV.com | منبع: www.tinyurl.com/voqanok

شما ممکن است علاقه مند

جشن سیزده بدر سال ۱۴۰۱ در منطقه DMV
تمام شد
رویداد
اشتراک1157 بازدید
رویداد
اشتراک1157 بازدید

جشن سیزده بدر سال ۱۴۰۱ در منطقه DMV

Mehrnaz - فروردین ۰۱, ۱۴۰۱

امسال بالاخره بعد از سه سال وقفه، مراسم سیزده بدر سالانه در Bull Run Regional Park در ویرجینیا برگزار می…

نوروز ۱۴۰۱ در خانه نماید و به این دو رویداد در DMV سر بزنید!
تمام شد
رایگان
اشتراک822 بازدید
رایگان
اشتراک822 بازدید

نوروز ۱۴۰۱ در خانه نماید و به این دو رویداد در DMV سر بزنید!

Mehrnaz - اسفند ۰۸, ۱۴۰۰

نوروز یکی از مهم ترین جشن های فارسی است که پایان زمستان و شروع بهار و سال جدید را رقم…

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!
تمام شد
رویداد
اشتراک578 بازدید
رویداد
اشتراک578 بازدید

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!

Mehrnaz - آذر ۱۶, ۱۴۰۰

Fast traslate Icon translate   Fast traslate Icon translate   یلدای امسال هم انجمن دانشجویان ایرانی مقاطع تکمیلی دانشگاه مریلند…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.