۸ فستیوال و ایونت تابستانی در دی سی

تیر ۱۹, ۱۳۹۷
3921 بازدید

شاید تابستان امسال بهتر باشد به جای مسافرت به یک نقطه دوردست، به چند فستیوال تابستانی در همین نزدیکی ها بروید و از کسب تجارب جدید، لذت ببرید! حتما می دانید که پایتخت آمریکا، غنی از فرهنگ است. از غذا گرفته تا موسیقی، فستیوالهای جالب زیادی در دی سی برگزار می شوند. فستیوال های زیر به ترتیب تاریخ برگزاری، مرتب شده اند.

www.savorcraftbeer.com

این فستیوال در روزهای اول و دوم ماه جوئن و در National Building Museum برگزار می شود. در این فستیوال، بیش از ۹۰ برند مشروب سازی از سرتاسر کشور، شما را با ۱۸۱ نوع آبجو و مشروب مختلف آشنا می سازند. شما می توانید همراه با غذاهایی خوش مزه، این مشروب ها را تست کنید.

www.compfight.com

این فستیوال از۸ الی ۱۷ جوئن و در Kennedy Center و The Wharf برگزار می شود. همان طور که از اسم این فستیوال معلوم است، افرادی که علاقه مند به موسیقی جز هستند، صرف نظر از نژاد و سایر علایق، برای لذت بردن از این موسیقی و ایونت های دیگر این فستیوال، گرد هم می آیند و لحظات خوشی را با هم سپری می کنند.

www.washington.org

این پیاده روی برای حمایت از حقوق جامعه LGBT، امسال در روز یکشنبه، ۱۰ جوئن، برگزار خواهد شد. این فستیوال در قلب شهر دی سی برگزار می شود و مناسبت فوق العاده ای است. شما می توانید در این پیاده روی شرکت کنید یا به تماشای آن بپردازید.

www.ramw.org

این فستیوال در روزهای ۲۳ و ۲۴ جوئن برگزار می شود و یکی از بزرگ ترین فستیوال های غذایی پایتخت است. بهترین شف های کشور گرد هم می آیند تا برای کسب مقام National BBQ Champion، رقابت کنند. داور هم خود شمایید و می توانید تا دلتان می خواهد، غذای رایگان بخورید! برای کسب اطلاعات بیش تر به این پست مراجعه فرمایید.

www.newsdesk.si.edu

این فستیوال از ۲۷ جوئن تا ۱ جولای، و از ۴ جولای تا ۸ جولای، برگزار می شود. این فستیوال در Nation Mall و با انواع نمایشگاه های هنری و تاریخی، برگزار می شود. شرکت در این فستیوال کاملا رایگان است.


این فستیوال از ۷ الی ۲۹ جولای برگزار می شود و هنرمندان مستعد را گرد هم می آورد تا هنر های خود در زمینه موسیقی و تئاتر به نمایش عموم گذارند.


۲۲ امین فستیوال Xfinity Outdoor Film Festival، امسال از ۲۳ تا ۲۶ آگوست و به طور رایگان، برگزار خواهد شد. با شرکت در این فستیوال، شما می توانید فیلم های برتری را که تا تابستان امسال به بازار آمده اند، در زیر ستاره ها تماشا کنید.

www.17thstreetfestival.org

این فستیوال در روز شنبه، ۲۵ آگوست و از ۱۲ ظهر تا ۷ عصر برگزار می شود. در این فستیوال، بیش از ۱۰۰ فروشنده صنایع دستی، هنرهای دست ساز خود را به فروش می گذارند. نیز شما می توانید در حین گشت و گذار در این فستیوال رنگارنگ، از موسیقی زنده و غذاهای خوشمزه هم لذت ببرید.


ترجمه: www.irDMV.com | منبع: www.goo.gl/GkDoUd

شما ممکن است علاقه مند

رویداد کاریابی دی سی در سال ۲۰۲۱
تمام شد
رایگان
اشتراک615 بازدید
رایگان
اشتراک615 بازدید

رویداد کاریابی دی سی در سال ۲۰۲۱

Mehrnaz - بهمن ۱۸, ۱۳۹۹

امسال هم رویداد کاملا رایگان کاریابی در دی سی و با حضور کارفرمایان بزرگ از سرتاسر کشور، برگزار خواهد شد.…

سال ۲۰۲۱ روز ولنتاین را متفاوت سپری کنید!
تمام شد
رویداد
اشتراک410 بازدید
رویداد
اشتراک410 بازدید

سال ۲۰۲۱ روز ولنتاین را متفاوت سپری کنید!

Mehrnaz - بهمن ۱۸, ۱۳۹۹

اگر امسال می خواهید روز ولنتاین متفاوتی با عشق خود داشته باشید و از فعالیت های همیشگی خسته شده اید،…

امسال تعطیلات خود را اینگونه سپری کنید!
تمام شد
رایگان
اشتراک494 بازدید
رایگان
اشتراک494 بازدید

امسال تعطیلات خود را اینگونه سپری کنید!

Mehrnaz - آذر ۱۰, ۱۳۹۹

در پست قبلی برخی از فعالیت هایی را که می توانید در دوران تعطیلات پیش رو انجام دهید، معرفی کردیم. این…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.