بهترین جاهای دی سی برای پیکنیک

خرداد ۱, ۱۳۹۷
4255 بازدید

اگر می خواهید مثل یک اشرافی به پیکنیک بروید، به Hillwood Estate بروید!

publicgardens.org

ویلای Hillwood Estate متعلق به Marjorie Merriweather Post بود. او تصمیم گرفت که بعدها این ویلا را در اختیار عموم قرار دهد. هم اکنون حیاط این ویلا به وسعت ۲۵ آکر میزبان شما عزیزان است. شما می توانید همراه با خود، غذا هم ببرید (اما نه نوشیدنی های الکلی). البته اگر خواستید می توانید از کافه این ویلا نوشیدنی و خوراکی تهیه کنید و از نمایشگاه داخل این ویلا هم دیدن کنید! قیمت بلیت ورودی برای بزرگسالان ۱۵ دلار، برای دانشجویان ۱۲ دلار، برای کودکان بین ۶ تا ۱۸ سال ۵ دلار و برای کودکان زیر ۶ سال رایگان است.
آدرس: ۴۱۵۵Linnean Ave., NW

اگر می خواهید شراب بنوشید به Chrysalis Vineyards بروید!

Kendrick Hang

باغ Chrysalis Vineyards پر است از انواع مشروبات الکلی، باگت های تازه و پنیرهای خوش مزه. اگر شما می خواهید در این باغ به پیکنیک بروید، نباید هیچ نوع مشروبات الکلی با خود ببرید و تنها اجازه دارید از فروشگاه های داخل پارک نوشیدنی تهیه کنید. البته اگر به صورت خانوادگی بروید، می توانید در بخش جداگانه ای که برای خانواده ها در نظر گرفته شده است، پیکنیک کنید. همه جای این باغ بسیار زیبا و دیدنی است. این باغ همه روزه باز است و اگر می خواهید از مشروبات الکلی بچشید، باید مبلغی بین ۷ تا ۱۰ دلار پرداخت کنید.
آدرس: ۲۳۸۷۶Champe Ford Rd., Middleburg

اگر می خواهید بچه هایتان را سرگرم کنید به Wheaton Regional Park بروید!

Mr.TinDC

این پارک همه امکانات لازم برای خانواده ها را دارد، از منظره زیبا و دریاچه ای دل انگیز گرفته تا چرغ و فلک و محوطه بازی. برای گروه های بزرگ تر، آلاچیق هایی هم در نظر گرفته شده است. حتی شما می توانید نهارتان را در کنار Pine Lake بخورید و از منظره زیبای آن لذت ببرید. به یاد داشته باشید که روزهای آخر هفته زودتر به این پارک بروید تا محلی برای خود پیدا کنید.
آدرس: ۲۰۰۰Shorefield Rd., Wheaton

اگر می خواهید به جای رومانتیکی بروید، به Meridian Hill Park بروید!

Andrew Propp

ممکن است در حین رانندگی متوجه وجود این پارک نشوید، اما باید بدانید که این پارک دارای امکانات بسیار زیاد و مناظر جالبی است. اگر از پله های این پارک پایین بروید، به بزرگ ترین آبشار آمریکای شمالی می رسید که جای بسیار رومانتیکی است. حتما از مجسمه ژاندارک هم دیدن کنید! اگر همه ملزومات پیکنیکتان را آماده نکرده اید، می توانید از تعدادی فروشگاه که در آن نزدیکی واقع شده اند، وسایل مورد نیازتان را تهیه کنید.
آدرس: ۱۶th & W Streets NW, Washington, D.C

اگر می خواهید از پرندگان دیدار کنید، به Piscataway Park بروید!

Allison Burnett

این پارک غالبا خلوت است و دارای یک اسکله برای ماهی گیری است. نیز در این پارک یک مزرعه تاریخی وجود دارد که محل زندگی دام هاست. این پارک یکی از بهترین جاها برای مشاهده پرندگان است. نیز شما می توانید در این پارک مشغول حمام آفتاب شوید. البته این پارک پر است از انواع حشره، بنابراین بهتر است اسپری ضد حشره هم با خودتان بیاورید.
آدرس: ۱۳۵۵۱Fort Washington Road, Fort Washington, MD 20616

اگر به دنبال پیکنیک بی دردسری هستید، به National Arboretum بروید!

Nicolas Raymond

میزهای مخصوص پیکنیک در این پارک در نزدیکی پارکینگ قرار دارد، بنابراین شما به راحتی می توانید از ماشینتان پیاده شوید و مشغول پیکنیک شوید. البته این پارک بزرگ تنها تنها یک قسمت مختص پیکنیک دارد، و این قسمت واقعا آفتابی است. شما در این پارک می توانید علاوه بر پیکنیک، به دیدن درختان و گیاهان و ۲۲ ستون معروف این پارک هم، بپردازید. در روزهای آخر هفته، یک تور ۳۵ دقیقه ای هم برگزار می شود که هزینه آن برای بزرگسالان ۴ دلار و برای کودکان ۴ الی ۱۶، ۲ دلار است.
آدرس: ۳۵۰۱New York Ave., NE

اگر می خواهید دوچرخه سواری کنید، به Lady Bird Johnson Park بروید!

 شما به راحتی می توانید با دوچرخه تان به این پارک بروید که در واقع جزیره ای بر روی Potomac River است. در این پارک گل و گیاه زیادی وجود دارد. نیز شما می توانید در این پارک به راحتی منظره Memorial Bridge و یادبودهای واشنگتن را مشاهده کنید. اگر می خواهید به مناسبت ۴ام جولای به این پارک بروید، بهتر است برای رهایی از ترافیک، صبح زود راهی شوید و شب دیر هنگام به منزل برگردید.
آدرس: George Washington Memorial Parkway Headquarters, 700 George Washington Memorial Parkway, McLean, VA 22101

اگر می خواهید از طبیعت لذت ببرید، به Kenilworth Park & Aquatic Gardens بروید!

takomabibelot

بسیاری از افراد برای مشاهده طبیعت و گیاهان زیبا و پرندگانی چون اردک و غاز، به این پارک می آیند. در کنار آب، محل های مناسبی برای پیکنیک تعبیه شده اند. حشراتی چون پروانه ها و سنجاقک ها هم ممکن است مهمان پیکنیک شما شوند! البته در حین پیاده روی در بین گیاهان، مراقب پیچک های سمی باشید.
آدرس: ۱۵۵۰Anacostia Ave., NE4

اگر علاقه شدیدی به گل و گیاه دارید، به Meadowlark Botanical Gardens بروید!

Tom Stovall

این پارک بیش تر شبیه یک جنگل حفاظت شده است تا یک باغ گل! متاسفانه شما نمی توانید لوازم پیکنیک را با خود به داخل این پارک بیاورید. در عوض می توانید در داخل این پارک پیاده روی کنید و پس از اتمام آن، به بیرون و محوطه پیکنیک بیایید و از منظره زیبا لذت ببرید. البته اگر از فروشگاه های داخل باغ خوراکی و نوشیدنی تهیه کنید، می توانید آن ها را در همان جا مصرف کنید.
آدرس: ۹۷۵۰Meadowlark Gardens Ct., Vienna


ترجمه: www.irDMV.com | منبع: www.goo.gl/sP35pn

شما ممکن است علاقه مند

رویداد کاریابی دی سی در سال ۲۰۲۱
تمام شد
رایگان
اشتراک615 بازدید
رایگان
اشتراک615 بازدید

رویداد کاریابی دی سی در سال ۲۰۲۱

Mehrnaz - بهمن ۱۸, ۱۳۹۹

امسال هم رویداد کاملا رایگان کاریابی در دی سی و با حضور کارفرمایان بزرگ از سرتاسر کشور، برگزار خواهد شد.…

سال ۲۰۲۱ روز ولنتاین را متفاوت سپری کنید!
تمام شد
رویداد
اشتراک410 بازدید
رویداد
اشتراک410 بازدید

سال ۲۰۲۱ روز ولنتاین را متفاوت سپری کنید!

Mehrnaz - بهمن ۱۸, ۱۳۹۹

اگر امسال می خواهید روز ولنتاین متفاوتی با عشق خود داشته باشید و از فعالیت های همیشگی خسته شده اید،…

امسال تعطیلات خود را اینگونه سپری کنید!
تمام شد
رایگان
اشتراک494 بازدید
رایگان
اشتراک494 بازدید

امسال تعطیلات خود را اینگونه سپری کنید!

Mehrnaz - آذر ۱۰, ۱۳۹۹

در پست قبلی برخی از فعالیت هایی را که می توانید در دوران تعطیلات پیش رو انجام دهید، معرفی کردیم. این…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.