اگر حوصله تان سر رفته است، می توانید به The National Zoo، یکی از محبوب ترین باغ وحش های رایگان ملی در واشنگتن، بروید!

 

چرا National Zoo جای خوبی برای رفتن است

در National Zoo، شما فقط با فیل ها و میمون ها مواجه نخواهید شد. گردشگران درNational Zoo می توانند از هر نوع حیوانی دیدار کنند. شیرها، پلنگ ها، زرافه ها و پانداهای دوست داشتنی این باغ وحش، فقط تعدادی از اعضای این خانواده ۲۰۰۰ نفری حیوانات که در این پارک ۱۶۳ آکر زندگی می کنند، هستند. حیواناتی از ۴۰۰ گونه مختلف در این باغ وحش وجود دارند و ۲۵ درصد از حیوانات این باغ وحش، در خطر انقراض هستند. این باغ وحش یک مرکز تحقیقاتی و حفاظتی نیز هست، و همه حیوانات این باغ وحش توسط جانورشناسان و دامپزشکان با شهرت جهانی، مراقبت می شوند.
The National Zoo در محله Woodley Park در واشنگتن قرار دارد و از آن جایی که عضوی از مجموعه موزه های Smithsonian است، ورودی آن رایگان است. ورودی اصلی این باغ وحش (که دارای دو مجسمه معروف اینستاگرامیِ شیر در دو طرف خود است)، در Connecticut Avenue واقع شده است. این باغ وحش در نزدیکی ایستگاه های متروی Woodley Park و Cleveland Park در مسیر قرمز، قرار دارد، و دو اتوبوس L1 و L2 در مقابل این باغ وحش ایست می کنند. The National Zoo همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۶ عصر (در زمستان تا ساعت ۴ عصر) باز است. آماده باشید که حسابی پیاده روی کنید! The National Zoo که برای افراد معلول و استفاده کننده از ویلچر هم قابل دسترسی است، پارک بزرگی است که دارای ۱۸ قسمت مختلف است.

 

با حیوانات آشنا شوید

محبوب ترین حیوانات این باغ وحش، پانداهای بزرگی هستند که در خطر انقراض قرار دارند. دو پاندای بالغ، Tian Tian و Mei Xiang، و بچه پاندای نر به نام Bei Bei، بیش ترِ ۲ میلیون بازدیدکننده سالانه این باغ وحش را، به خود جذب می کنند. The National Zoo در زمینه محافظت از پانداها پیشرو بوده است ، و از سال ۱۹۷۲ با چین، برای مطالعه، پرورش و مراقبت از این موجودات دوست داشتنی سیاه و سفید، همکاری کرده است. این پانداهای بزرگ همیشه گردشگران را به خود جذب می کنند.
البته به جز Bei Bei، حیوانات دیگری هم برای دیدن وجود دارند. (هر چند ممکن است دور شدن از این پانداهای ناز ناممکن به نظر بیاید!) شما می توانید از حیوانات دیگری از سرتاسر جهان، همچون فیل ها، خزندگان، چیتاها و حیوانات آمازونی، دیدن کنید. برای مطلع شدن از جزئیات، به نقشه باغ وحش توجه کنید.

 

به برنامه ها و فعالیت های مخصوص برای کل خانواده بپردازید

گردشگران National Zoo، هر روز می توانند به کمک حافظان محیط زیست و جانورشناسانِ دارای شهرت جهانی، در مورد حیوانات این باغ وحش، اطلاعات بیش تری کسب کنند. شما می توانید هر شنبه و یکشنبه از ساعت ۹:۴۵ صبح، به تورهای این باغ وحش که توسط متخصصین حیوانات رهبری می شوند، بپیوندید. نیز شما می توانید با نگهبانان حیوانات در The Great Ape House مشغول صحبت شوید، و یا حیوانات اهلی آمریکایی را از نزدیک و در Kids’ Farm ببینید.

 

به ایونت های باحال بپیوندید

آیا شما می خواهید با حیوانات نزدیک تر باشید؟ The National Zoo در تابستان، برنامه کمپینگ شبانه به نام Snore & Roar برای کودکان ۶ سال به بالا و والدینشان، برگزار می کند. نیز به مناسبت روز هالووین، مراسم trick & treat مخصوص خود را، به نام Boo at the Zoo، برگزار می کند. نیز در تعطیلات آخر سال، مراسم ZooLights هم برگزار می شود. بزرگسالان هم می توانند به مراسم های سالانه و مناسب خود، همچون Zoofari و Brew at the Zoo، که در ساعات دیر وقت برگزار می شوند، بپیوندند.

 

ساعات فعالیت The National Zoo
از ۱۵ مارس تا آخر سپتامبر: همه روزه از ۹ صبح الی ۶ عصر (محوطه National Zoo از ساعت ۸ صبح الی ۷ عصر باز است)
از اول اکتبر الی ۱۴ مارس: همه روزه، به شرط مساعد بودن شرایط آب و هوایی و به جز ۲۵ دسامبر، از ۹ صبح الی ۴ عصر (محوطه National Zoo از ساعت ۸ صبح الی ۵ عصر باز است)
آدرس:  ۳۰۰۱Connecticut Ave., NW, Washington, DC


ترجمه و گردآوری: www.irDMV.com | منابع: www.goo.gl/QbMrgP – www.goo.gl/NQGMNs | عکس متعلق به Buyenlarge/Getty Images

شما ممکن است علاقه مند

جشن سیزده بدر سال ۱۴۰۱ در منطقه DMV
تمام شد
رویداد
اشتراک1464 بازدید
رویداد
اشتراک1464 بازدید

جشن سیزده بدر سال ۱۴۰۱ در منطقه DMV

Mehrnaz - فروردین ۰۱, ۱۴۰۱

امسال بالاخره بعد از سه سال وقفه، مراسم سیزده بدر سالانه در Bull Run Regional Park در ویرجینیا برگزار می…

نوروز ۱۴۰۱ در خانه نماید و به این دو رویداد در DMV سر بزنید!
تمام شد
رایگان
اشتراک1043 بازدید
رایگان
اشتراک1043 بازدید

نوروز ۱۴۰۱ در خانه نماید و به این دو رویداد در DMV سر بزنید!

Mehrnaz - اسفند ۰۸, ۱۴۰۰

نوروز یکی از مهم ترین جشن های فارسی است که پایان زمستان و شروع بهار و سال جدید را رقم…

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!
تمام شد
رویداد
اشتراک787 بازدید
رویداد
اشتراک787 بازدید

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!

Mehrnaz - آذر ۱۶, ۱۴۰۰

Fast traslate Icon translate   Fast traslate Icon translate   یلدای امسال هم انجمن دانشجویان ایرانی مقاطع تکمیلی دانشگاه مریلند…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.