فستیوال شکوفه های گیلاس واشنگتن دی سی ۲۰۱۸

بهمن ۲۳, ۱۳۹۶
3638 بازدید

واشنگتن، فرا رسیدن فصل بهار را با برگزاری فستیوال ملی شکوفه های گیلاس، جشن می گیرد. این یک مراسم سنتی است که در آن ۳۰۰۰ درخت گیلاسِ اهدایی توکیو به پایتخت کشورمان در سال ۱۹۱۲، به نمایش گذارده می شوند. این فستیوال هر سال به مدت سه هفته برگزار می شود، و در فستیوال امسال، بیش از ۲۰۰ نمایش فرهنگی و بین المللی، و بیش از ۹۰ مراسم مخصوص دیگر، اجرا خواهد شد. این مراسم ها شامل نمایشگاه ها، مراسم های آشپزی، ورزشی و هنری است و هر کسی می تواند از آن ها لذت ببرد!

این شکوفه های گیلاس نشانگر فرا رسیدن بهار هستند و به منطقه اطراف Jefferson Memorial و Tidal Basin با رنگ های صورتی روشن و سفید خود، رنگ و روح می بخشند. فستیوال ملی شکوفه های گیلاس آغاز فصل شلوغ توریستی در واشنگتن را رقم می زند. نیز در این دوران، مراسم ها و فعالیت های مخصوص زیادی در National Mall، برگزار می شوند. فستیوال ملی شکوفه های گیلاس واشنگتن، از تاریخ ۲۰ مارس الی ۱۵ آوریل ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد.

شما می توانید با انجام هر یک از موارد زیر، از این مراسم لذت ببرید.

  • به Tidal Basin بروید و درختان شکوفه گیلاس را تماشا کنید

عکس متعلق به Kevin VoelkerPhotography/Getty Images

این درختان در Tidal Basin، اصلی ترین مقصد گردشگران در طول دوران فستیوال ملی شکوفه های گیلاس، هستند. شما می توانید در Tidal Basin قدم بزنید و از منظره شگفت انگیز درختان و دیدنی های شهر، لذت ببرید. حتما قبل از آمدن به اینجا، هنر عکاسیتان را هم تقویت کنید تا بتوانید عکس های فوق العاده ای بگیرید. بهترین زمان خلوت برای پیاده روی، صبح زود است. قسمت شرقی Tidal Basin (بین National Mall و یادبود Jefferson) معمولا در این روز شلوغ تر است.

 

  • از یادبود های اطراف Tidal Basin دیدن کنید

عکس متعلق به Jefferson Memorial. Getty Images

فصل شکوفه های گیلاس زیباترین فصل برای دیدن یادبودهای اطراف Tidal Basin در واشنگتن دی سی، است. یادبود Jefferson دیدنی ترین یادبود این مکان است. شما می توانید آن جا در مورد زندگی و خدمات سومین رئیس جمهور کشورمان، و نیز نویسنده Declaration of Independence، بیش تر آشنا شوید. اگر در پله های این یادبود بنشینید، می توانید از بهترین منظره National Mall برخوردار شوید. اگر مستقیم جلویتان را نگاه کنید، حتی می توانید کاخ سفید را هم ببینید. نیز شما می توانید به یادبود FDR سر بزنید و از فضای پارک مانندی که با آبشارها و مجسمه های برنزی (به افتخار رئیس جمهور Roosevelt) تزئین شده، لذت ببرید. اگر کمی در Tidal Basin جلوتر بروید، به یادبود مارتین لوتر کینگ جونیور می رسید. حتما به نقل قول ها و خدمات شناخته شده ترین رهبر حقوق مدنی آمریکا، توجه کنید. برنامه هایی از سوی National Park Service در مورد همه این مجسمه های یادبود برگزار می شوند که در مورد این مجسمه ها و تاریخچه آن ها، اطلاعات دهند.

  • در روی Tidal Basin سوار قایق پدالی شوید

عکس متعلق به Tidal Basin Paddle Boats. L. Toshio Kishiyama/Getty Images

شما می توانید قایقی پدالی با ظرفیت ۲ الی ۴ سرنشین اجاره کنید و از روی آب، از منظره فوق العاده درختان شکوفه گیلاس و مجسمه های یادبود، لذت ببرید. از آن جایی که فستیوال ملی شکوفه های گیلاس دوران شلوغی از سال است، بهتر است از قبل قایقی را رزرو کنید. این یک فعالیت مهیج برای همه گروه های سنی است و راه خوبی برای سرگرم کردن کودکان و لذت بردن از فستیوال، است.

  • به یک تور همراه با راهنما بروید

عکس متعلق به Jason Colston / Getty Images

در طول فستیوال ملی شکوفه های گیلاس، تورهای همراه با راهنما بسیار پرطرفدار هستند. پس بهتر است از قبل برنامه ریزی کنید و تورتان را رزرو کنید. شما می توانید به تورهای متعددی بروید.

  • غذاها و نوشیدنی هایی با طعم گیلاس امتحان کنید

عکس متعلق به Zouryana Ivchenko/Getty Images

شما می توانید در یکی از رستوران های شرکت کننده در طرح Washington’s Cherry Picks، غذا بخورید. این رستوران ها در طول دوران فستیوال ملی شکوفه های گیلاس، به بسیاری از غذاهای منوی خود، گیلاس هم می افزایند. برای اطلاع از رستوران های شرکت کننده در این طرح، به لینک زیر بروید.

رستوران های شرکت کننده در طرح

  • از نمایش های رایگان فرهنگی لذت ببرید

عکس متعلق به Masahiro Makino/Getty Images

فستیوال ملی شکوفه های گیلاس یک جشن پیشواز بهار است، اما نیز یک مراسم فرهنگی است که از فرهنگ ژاپن تجلیل می کند. نزدیک به ۱۰۰ نمایش فرهنگی در طول فستیوال سه هفته ای برگزار می شوند، از جمله نمایش های موسیقی سنتی یا مدرن، رقص و هنرهای رزمی. محل نمایش در Festival Welcome Center در نزدیکی قایق های پدالی، است. نمایش های روزانه از بعد از ظهر تا ۶ عصر، برگزار خواهند شد. این برنامه های فرهنگی شامل خواننده ها، گروه های موسیقی، رقاص ها، نمایش های طبل، نمایشگاه ها و غیره، هستند. نیز اجراهای زنده هم یکی از مهم ترین و بزرگ ترین مراسم هایی هستند که در طول این فستیوال برگزار می شوند.

  • به مراسم های مخصوص بروید

عکس متعلق به Dennis Johnson / Getty Images

بخش اعظمی از ایونت های این دوران، در رابطه به فستیوال شکوفه های گیلاس هستند. محبوب ترین ایونت ها شامل روز های خانوادگی Cherry Blossom، فستیوال Blossom Kite، راهپیمایی ملی Cherry Blossom Festival، فستیوال خیابانی ژاپنی Sakura Matsuri، و آتش بازی در Southwest Waterfront، است.


ترجمه: www.irDMV.com | منبع: www.goo.gl/M7kWMM  | عکس: www.goo.gl/wK43DS

شما ممکن است علاقه مند

در دی سی با رعایت پروتکل های بهداشتی به کجاها می توان رفت؟
واشنگتن دی سی
اشتراک23 بازدید
واشنگتن دی سی
اشتراک23 بازدید

در دی سی با رعایت پروتکل های بهداشتی به کجاها می توان رفت؟

Mehrnaz - آبان ۰۳, ۱۳۹۹

همان طور که در مقاله قبلی خود اشاره کردیم، برخی موزه ها و پارک ها (کلیک کنید) با رعایت نکات…

این آخر هفته کجا بریم؟ چیکار کنیم؟
تمام شد
جاذبه ها
اشتراک273 بازدید
جاذبه ها
اشتراک273 بازدید

این آخر هفته کجا بریم؟ چیکار کنیم؟

Mehrnaz - آبان ۰۲, ۱۳۹۹

اگه شما هم دیگه از برنامه های تکراری خسته شدید و دنبال سرگرمی و فعالیت جدیدی می گردید، پیشنهاد می…

کدام موزه ها و پارک ها در دوران کرونا باز هستند؟
جاذبه ها
اشتراک58 بازدید
جاذبه ها
اشتراک58 بازدید

کدام موزه ها و پارک ها در دوران کرونا باز هستند؟

Mehrnaz - آبان ۰۱, ۱۳۹۹

  در مقاله قبلی شما را با جاهایی که بسته بودند آشنا کردیم، این بار هم موزه و باغ ها…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.