چگونه مالیات خود را پرداخت کنیم

بهمن ۱۷, ۱۳۹۶
4504 بازدید

یکی از مشکلاتی که ایرانیان مقیم آمریکا با آن روبرو می شوند، پیدا کردن شرکت یا حسابدار خوبی برای حل و فصل کردن مسئله مالیات آن هاست. سیستم پرداخت مالیات در آمریکا، نسبتا پیچیده است و این که آن را به درستی پرداخت کنید، مهم است.
برای این که بیش تر با شیوه پرداخت مالیات آشنا شوید، به وبسایت زیر بروید:

آشنایی با شیوه پرداخت مالیات
شما می توانید از موارد ذکر شده در زیر، برای پرداخت مالیات خود، کمک بگیرید.

 • TurboTax
  TurboTax یک نرم افزار برای آماده کردن مالیات است که توسط Michael A. Chipman از شرکت Chipsoft، تولید شده است. این نرم افزار نسخه های متعددی دارد، از جمله TurboTax Deluxe, TurboTax Premier و غیره. شما می توانید از TurboTax هم برای پرداخت مالیات فدرال و هم مالیات ایالتی، استفاده کنید. این نرم افزار به نحوی تدوین شده است که کاربرانش را قدم به قدم برای پرداخت مالیاتشان راهنمایی کند. نرم افزار TurboTax، با ارائه مدافع حقوقی از TaxResources, Inc به پرداخت کنندگان مالیات، آن ها را در ارائه فرم مالیاتی که خودشان آماده کرده اند، یاری می کند.معمولا، نرم افزار فدرال TurboTax، در اواخر سال، و نرم افزار ایالتی آن، در اوایل ژانویه تا اوایل فوریه، به بازار می آید. معمولا TurboTax بلافاصله بعد از تکمیل اصلاحات فرم های مالیاتی توسط IRS و تایید نسخه جدید خود توسط آن، نسخه جدید خود را به بازار ارائه می کند، و این اتفاق معمولا در اواخر سال مالیاتی رخ می دهد. اکنون این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که به طور رایگان، مالیات خود را پرداخت کنید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر به وبسایت این نرم افزار مراجعه کنید.

TurboTax

 • دانشجویان
  اگر شما دانشجو هستید، به دانشگاه خود مراجعه نمایید. بهترین منبع برای پرداخت مالیات، مرکز دانشجویان بین المللی دانشگاهتان، است.

 

 • Walmart
  فروشگاه های بزرگی چون Walmart، در برخی از شعبه های خود، مراکز خدمات مالیاتی دارند که خدمات خود را به طور رایگان در اختیارتان قرار می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به خدمات مالیاتی Walmart، به وبسایت زیر مراجعه نمایید.

Walmart

 • دارندگان بیزینس
  اگر شما دارای بیزینسی هستید یا به هر دلیلی فکر می کنید که پروسه پرداخت مالیاتتان پیچیده خواهد بود، می توانید از کمک شرکت هایی همچون H&R Block برخوردار شوید. H&R Block, Inc یا H&R Block، یک شرکت آمریکایی پر کردن فرم های مالیاتی است که در کشورهای آمریکا، استرالیا و هند، فعالیت می کند. این شرکت که شعبه اصلی آن در Kansas است، نیز خدمات payroll (صورت پرداخت) و مشاوره برای بیزینس ها هم ارائه می کند. این شرکت در سال ۱۹۵۵ توسط برادران Henry W. Bloch و Richard Bloch تاسیس شد و هم اکنون تقریبا ۱۲۰۰۰ شعبه در سرتاسر جهان دارد. این شرکت، نرم افزاری برای پرداخت مالیات مصرف کنندگان، که قبلا TaxCut نام داشت، ارائه می کند. نیز آن ها خدمات آنلاین آماده کردن مالیات و پرداخت الکترونیکی آن را، در وبسایت خود ارائه می کنند. شما می توانید نزدیک ترین شعبه این شرکت به خود را، در وبسایت زیر بیابید.

H&R Block
با توجه به آمار سالانه هر یک از این شرکت ها، میانگین قیمت خدمات مالیاتی در شرکت ملی پرداخت مالیات H&R Block، ۱۴۷ دلار به ازای هر بازپرداخت، و در شرکت Liberty Tax Service، ۱۹۱ دلار به ازای هر بازپرداخت، است. برای کسب اطلاعات بیش تر راجع به پولی که باید برای آماده کردن مالیات خود پرداخت کنید، مقاله زیر را بخوانید.

مصارف پرداخت مالیات


ترجمه و گردآوری: www.irDMV.com | منابع: www.goo.gl/3cHHMk – www.goo.gl/JXaaLY -www.goo.gl/H4iNz5 – www.goo.gl/qpGsxj

شما ممکن است علاقه مند

رویداد کاریابی دی سی در سال ۲۰۲۱
تمام شد
رایگان
اشتراک615 بازدید
رایگان
اشتراک615 بازدید

رویداد کاریابی دی سی در سال ۲۰۲۱

Mehrnaz - بهمن ۱۸, ۱۳۹۹

امسال هم رویداد کاملا رایگان کاریابی در دی سی و با حضور کارفرمایان بزرگ از سرتاسر کشور، برگزار خواهد شد.…

سال ۲۰۲۱ روز ولنتاین را متفاوت سپری کنید!
تمام شد
رویداد
اشتراک410 بازدید
رویداد
اشتراک410 بازدید

سال ۲۰۲۱ روز ولنتاین را متفاوت سپری کنید!

Mehrnaz - بهمن ۱۸, ۱۳۹۹

اگر امسال می خواهید روز ولنتاین متفاوتی با عشق خود داشته باشید و از فعالیت های همیشگی خسته شده اید،…

امسال تعطیلات خود را اینگونه سپری کنید!
تمام شد
رایگان
اشتراک494 بازدید
رایگان
اشتراک494 بازدید

امسال تعطیلات خود را اینگونه سپری کنید!

Mehrnaz - آذر ۱۰, ۱۳۹۹

در پست قبلی برخی از فعالیت هایی را که می توانید در دوران تعطیلات پیش رو انجام دهید، معرفی کردیم. این…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.