• دیدار از بیشتر مکان های دیدنی واشنگتن برای عموم آزاد است و نیازی به خرید بلیت ندارد، از جمله موزه های Smithsonian، the Smithsonian National Zoo، The National Gallery of Art و نیز بناهای تاریخی و یادبود های National Mall. اما باید برای زیارت برخی دیگر از دیدنی های واشنگتن، مثل موزه International Spy و یا Ford’s Theatre، در همان جا و یا از وبسایت اصلی این اماکن، بلیت تهیه کنید.

بلیت International Spy Museum بلیت Ford’s Theatre


  • برخی از این مکان ها، برای افرادی که بلیت خود را از قبل و به صورت آنلاین تهیه کنند، تخفیف هایی ارائه می دهند. تعدادی از این مکان ها عبارتند از Newseum و Presidents Gallery که زیرمجموعه Madame Tussauds Washington DC است. همچنین شما می توانید بلیت های تورهای اتوبوسی ۲۴ یا ۴۸ ساعته را از Big Bus Tours تهیه نمایید. این تورها به شما اجازه می دهند که دیدنی های National Mall را به راحتی مشاهده کنید.

بلیت Newseum بلیت Madame Tussauds بلیت Big Bus Tours


  • با این که ورود به بعضی از مکان ها رایگان است، ولی برای این که از ایجاد صف های طولانی بازدیدکنندگان جلوگیری شود، لازم است از قبل بلیت های ورودی رایگان به نام Timed pass تهیه شود. مثلا برای رفتن به موزه National Museum of African American History and Culture لازم است از قبل بلیت Timed pass دریافت شود. نیز تعداد محدودی بلیت های ورودی در همان روز، به صورت آنلاین قابل خرید می باشند. این بلیت ها باید پرینت شوند و به شما اجازه می دهند که به مدت یک ساعت وارد این موزه شوید و از آن دیدن کنید.

بلیت African American Museum بلیت ورودی همان روز African American Museum


  • نیز برای ورود به نمایشگاه دائمی U.S. Holocaust Memorial Museum که از ماه مارس تا آگوست برگزار می شود، نیاز به دریافت بلیت Timed pass دارید. این بلیت ها هر روز از ساعت ۱۰ صبح در محل موزه و یا از ماه ها قبل و به صورت آنلاین و در وبسایت ushmm.org، به فروش می فرسند. نیز هر روز، تعداد محدودی بلیت مخصوص ورود در همان روز به صورت آنلاین، از ساعت ۶ صبح، به فروش می رسند. حق سرویس یک دلار برای بلیت های خرید شده به صورت آنلاین، باید پرداخت شود. برای دیدن از نمایشگاه های غیردائمی که در طول سال برگزار می شوند و یا نمایشگاه دائمی که از ماه سپتامبر تا فوریه برگزار می شود، نیازی به تهیه بلیت نیست.

بلیت موزه Holocaust


  • ورود به Bureau of Printing and Engraving رایگان است، اما برای ورود از ماه مارس تا آگوست، باید بلیت تهیه شود. این بلیت ها در همان روز و از ساعت ۸ صبح، و تا پر شدن ظرفیت همه تورها، به فروش می رسند. صف ها به سرعت پر می شوند و معمولا در روزهای شلوغ، تا ساعت ۹ همه بلیت ها به فروش می رسند.

Bureau of Printing and Engraving


  • برای دیدار از White House، باید حتما از قبل با نماینده کنگره خود هماهنگ کنید. شما می توانید برای تعیین تور، از ۶ ماه قبل با اداره نماینده یا سناتور خود، تماس بگیرید. اتباع خارجی که علاقه مند به دیدن کاخ سفید هستند، باید برای راهنمایی، با سفارتخانه کشور خود در واشنگتن دی سی، تماس بگیرند. می توانید با مراجعه به وبسایت زیر اطلاعات بیشتری در این زمینه دریافت کنید.

Whitehouse


  • همچنین برای دیدن U.S. Capitol هم باید بلیت تهیه نمایید. می توانید بلیت های خود را از نماینده خود و یا با استفاده از وبسایت زیر تهیه نمایید. ممکن است هر از گاهی بلیت های محدود و مخصوص همان روز، در U.S. Capitol Visitor Center، برای خرید وجود داشته باشند.

تهیه بلیت


  • با این که Library of Congress، Supreme Court، National Gallery of Art و موزه های Smithsonian نیازی به تهیه بلیت ندارند، اگر علاقه مند به برخورداری از تورهای همراه با راهنما، کلاس های آموزشی، فیلم های IMAX و غیره هستید، بهتر است برنامه های این مکان ها را از قبل چک کنید.

ترجمه: www.irDMV.com | منبع: www.goo.gl/8nYACc

شما ممکن است علاقه مند

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!
تمام شد
رویداد
اشتراک370 بازدید
رویداد
اشتراک370 بازدید

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!

Mehrnaz - آذر ۱۶, ۱۴۰۰

Fast traslate Icon translate   Fast traslate Icon translate   یلدای امسال هم انجمن دانشجویان ایرانی مقاطع تکمیلی دانشگاه مریلند…

رویداد کاریابی دی سی در سال ۲۰۲۱
تمام شد
رایگان
اشتراک698 بازدید
رایگان
اشتراک698 بازدید

رویداد کاریابی دی سی در سال ۲۰۲۱

Mehrnaz - بهمن ۱۸, ۱۳۹۹

امسال هم رویداد کاملا رایگان کاریابی در دی سی و با حضور کارفرمایان بزرگ از سرتاسر کشور، برگزار خواهد شد.…

سال ۲۰۲۱ روز ولنتاین را متفاوت سپری کنید!
تمام شد
رویداد
اشتراک465 بازدید
رویداد
اشتراک465 بازدید

سال ۲۰۲۱ روز ولنتاین را متفاوت سپری کنید!

Mehrnaz - بهمن ۱۸, ۱۳۹۹

اگر امسال می خواهید روز ولنتاین متفاوتی با عشق خود داشته باشید و از فعالیت های همیشگی خسته شده اید،…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.