بهترین رستوران های ایرانی در منطقه DMV

دلتان برای غذای ایرانی تنگ شده است؟ ما در این جا اطلاعاتی راجع به بهترین رستوران های ایرانی در منطقه DMV برایتان گردآوری کرده ایم تا کمتر نسبت به خانه پدری احساس دلتنگی کنید.

Rose Kabob Restaurant 
این رستوران در سال ۲۰۰۷ تاسیس شد. اگر شما ته دیگ هم می خواهید، باید از قبل اطلاع بدهید. گوشت عرضه شده در این جا حلال است و این مکان همه روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۰ شب باز است. شعار آن ها هم این است: “با مشتریان خود همان گونه رفتار کنید که دوست دارید با خودتان رفتار شود، به آن ها همان غذاهایی را سرو کنید که به خانواده خودتان می دهید و همیشه طوری تصور کنید که انگار همواره مسابقه ای برای عرضه بهترین غذا در کار است، حتی اگر هم چنین نباشد.”
آدرس:  ۱۲۶Maple Ave West, Vienna, VA 22180
Rose Kabob

 
Kabob Bazaar
این یک رستوران ایرانی است که از سال ۱۹۹۳ به عرضه غذاهای ایرانی پرداخته است. از جمله بهترین غذاهای این رستوران، کباب های گوشت گاو، مرغ، گوساله و غذاهای دریایی هستند، که با برنج Basmati، نان تندوری یا انواع سالاد، سرو می شوند. همچنین این رستوران غذاهایی با کربوهیدرات کم و نیز مخصوص گیاه خواران هم ارائه می کند. در این رستوران هر روز منوی مخصوص روزانه هم سرو می شود. نوشیدنی هایی همچون شراب و آبجو هم سرو می شود و اگر هوا مساعد باشد، امکان پذیرایی در محیط بیرون هم وجود دارد.
آدرس: ۳۱۳۳Wilson Blvd, Arlington, VA 22201
Kabob Bazaar

 
Mocha Café and Pastry
آیا دلتان پیتزای ایرانی می خواهد؟ این کافه بیشتر به سلیقهِ پیتزای ایرانیان می خورد. Mocha Café and Pastry دارای محیطی گرم و دنج است و با آثار هنری ایرانی تزئین شده است و مخلوطی از فست فود ایرانی و غذاهای کلاسیک آمریکایی و دسرها و نوشیدنی های فوق العاده لذیذ ارائه می کند و کافه ای بسیار منحصر به فرد است.
آدرس: ۲۷۲۰Washington BLDV, Arlington, VA 22201
Mocha Cafe and Pastry

 
Yekta Kabobi Restaurant
رستوران Yekta در سال ۱۹۷۹ و به عنوان یک سوپرمارکت کوچک در Rockville, MD، شروع به فعالیت کرد. این رستوران ایرانی متعلق به یک خانواده ایرانی است و در کنار یک سوپرمارکت هم نام که محصولات وارداتی به فروش می رساند، قرار دارد. می توانید غذایتان را بیرون هم ببرید و نیز در این رستوران شراب و آبجو هم سرو می شود.
آدرس: ۱۴۸۸Rockville Pike # A, Rockville, MD 20852
Yekta Kabobi

 
Moby Dick House of Kabob
غذای ارائه شده در این رستوران خوب و ارزان است. اولین رستوران این برند در سال ۱۹۸۹ تاسیس شد و منوهای آن ها شامل خورشت های پخته شده در حرارت ملایم و گوشت های گریل شده، ادویه ها و ماریند های خانگی و نان تازه pita پخته شده در اجاق های گلی، است. این رستوران یک رستوران زنجیره ای است و می توانید با مراجعه به وبسایت زیر، نزیک ترین شعبه این رستوران به خود را بیابید.

Moby Dick House of Kabob

 

 

Amoo’s Restaurant
رستوران Amoo یک رستوران ایرانی است که یک منوی بسیار منحصر به فرد دارد که شامل غذاهای سنتی ایرانی و نیز غذاهای مدرن تر، است. سرآشپر های این رستوران، Sebastian و Masoud، با ارائه بهترین و تازه ترین گوشت ها و مواد غذایی به مشتریان خود، غذاهای ایرانی را به بهترین نحو به شما عرضه می کنند.
آدرس: ۶۲۷۱Old Dominion Dr, McLean, VA 22101
Amoo’s Restaurant

 
Shamshiry
این رستوران در یک پارک اداره ای واقع شده است و در یک محیط صمیمی، غذاهای ایرانی همچون انواع چلو کباب، ارائه می کند. در منوی این رستوران غذایی هست که با ذوق هر کسی سازگار باشد و این رستوران همه روزه از ساعت ۱۱:۳۰ صبح تا ۱۱ شب (از یکشنبه تا پنجشنبه) و نیز ۱۱:۳۰ صبح تا ۱ بامداد (جمعه ها و شنبه ها) باز است.
آدرس: ۸۶۰۷Westwood Center DR, Vienna, VA 22182
Shamshiry

 
Alborz Persian Restaurant
رستورانی ایرانی Alborz یک رستوران خانوادگی است که در Vienna, VA واقع شده است. این رستوران بیش از یک دهه است که در این زمینه فعال بوده است و توسط مادر خانواده مدیریت می شود.
آدرس: ۸۴۱۷ Old Courthouse Road, Vienna, VA 22182
Alborz Persian Restaurant

 
Friends Kabob
در رستوران Friends Kabob شما می توانید از خوردن غذاهای بین المللی که در یک محیط خانوادگی سرو می شود، لذت ببرید. غذاهای اصیل همه روزه پخته می شوند و نان تازه تندوری در اجاقِ گلیِ سنتی پخته می شود. همه غذاهای این رستوران که با بهترین و تازه ترین مواد اولیه تهیه می شوند، آماده سرو هستند. این رستوران دارای رو شعبه، یکی در Vienna, VA و دیگری در Washington D.C.، است.
آدرس: ۲۰۶۳ A Chain Bridge Rd., Vienna, VA 22182 – ۱۱۹۵ ۲۰th St NW., Washington, DC 20036
Friends Kabob

 
Nora’s Kabob
منوی این رستوران اصیل و حاصل تجربه سالیان دراز است. مواد اولیه این رستوران همیشه تازه است و در نتیجه، طعم غذایی که سرو می شود، بسیار لذیذ است. خدمه این رستوران مهربان، دانا و صمیمی هستند.
آدرس: ۹۳۳۸ Baltimore National Pike, Ellicott City, MD 21042
Nora’s Kabob


ترجمه و گردآوری: www.irDMV.com | منابع: وبسایت های بالا و www.goo.gl/62RJi8  www.goo.gl/S83FXK

شما ممکن است علاقه مند

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!
تمام شد
رویداد
اشتراک370 بازدید
رویداد
اشتراک370 بازدید

جشن یلدای ۲۰۲۱ در دانشگاه مریلند!

Mehrnaz - آذر ۱۶, ۱۴۰۰

Fast traslate Icon translate   Fast traslate Icon translate   یلدای امسال هم انجمن دانشجویان ایرانی مقاطع تکمیلی دانشگاه مریلند…

رویداد کاریابی دی سی در سال ۲۰۲۱
تمام شد
رایگان
اشتراک698 بازدید
رایگان
اشتراک698 بازدید

رویداد کاریابی دی سی در سال ۲۰۲۱

Mehrnaz - بهمن ۱۸, ۱۳۹۹

امسال هم رویداد کاملا رایگان کاریابی در دی سی و با حضور کارفرمایان بزرگ از سرتاسر کشور، برگزار خواهد شد.…

سال ۲۰۲۱ روز ولنتاین را متفاوت سپری کنید!
تمام شد
رویداد
اشتراک464 بازدید
رویداد
اشتراک464 بازدید

سال ۲۰۲۱ روز ولنتاین را متفاوت سپری کنید!

Mehrnaz - بهمن ۱۸, ۱۳۹۹

اگر امسال می خواهید روز ولنتاین متفاوتی با عشق خود داشته باشید و از فعالیت های همیشگی خسته شده اید،…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.