۱۲ جای مناسب برای پیک نیک در ویرجینیا

شهریور ۱۱, ۱۳۹۸
667 بازدید

ویرجینیا ایالت سرسبز و زیباییست و جاهای مختلفی برای پیک نیک در آن وجود دارند. این ۱۲ مکان زیر، مقاصد خیلی خوبی برای پیک نیک و دورهمی با خانواده هستند. اگر قصد یک سفر آخر هفته با خانواده و دوستان دارید، حتما از مکان های زیر دیدن کنید.

 •   Yorktown Beach – Yorktown

در Yorktown هم از یک ساحل زیبا و هم ازیک طیعت زیبا می توانید دیدن کنید. در این مکان اسکله ماهی گیری نیز موجود است است و دلفین ها و سایر موجودات دوست داشتنی آبزی در سواحل آن مشاهده می شوند. اکر حوصله آماده کردن وسایل پیک نیک را ندارید، می توانید از فروشگاه های نزدیک Yorktown لوازم یک بار مصرف تهیه کنید و از دورهمی خود لذت ببرید.

 • Stratford Hall – Stratford

این ساختمان امروزه به موزه تبدیل شده است و حیاط بزرگ آن برای استفاده عموم در دسترس است. شما می توانید در چمن های بیرون این ساختمان و در جاهایی که تعیین شده است بنشینید و با خانواده لذت ببرید. نیز می توانید حیوانات خود را هم به این محل بیاورید اما اجازه ندارید آن ها را به داخل ساختمان ببرید. با پیک نیک در این محل می توانید از منظره زیبای رودخانه Potomac هم لذت ببرید.

 • Meems Bottom Covered Bridge—Mount Jackson

این پل که طولانی ترین پل معلق در ویرجینیاست در سال ۱۸۹۴ ساخته شد و در سال ۱۹۷۶ توسط عده ای خراب شد، اما بعدها توانستند از بقایای پل نابود شده آن را بازسازی کنند. هم اکنون این پل به یک جاذبه گردشگری تبدیل شده است. شما می توانید در سواحل زیر این پل بساط پیک نیک خود را آماده کنید و سپس از این پل هم بازدید کنید.

 • Maymont—Richmond

Marymont یک باغ زیبا در Richmond است که شما می توانید در آنجا پیک نیک کنید و از منظره زیبای باغ های ایتالیایی و ژاپنی دیدن کنید. در این باغ یک آبشار و دریاچه زیبا هم وجود دارد. یک پل هم روی این باغ وجود دارد که این مکان را به یک مکان فوق العاده رومانتیک و زیبا مبدل کرده است.

 • Abingdon Vineyard & Winery—Abingdon

این باغ انگورعلاوه بر این که شراب های بسیار خوش مزه ای تولید می کند، از منظره فوق العاده ای هم برخوردار است. شما می توانید علاوه بر زیارت این باغ از شراب های معروف این مکان هم امتحان کنید.

 • Boxerwood Nature Center & Gardens—Lexington

این پارک جنگلی از حیات وحش زیبایی برخوردار است و گیاهان و درخت های متعددی در این منطقه وجود دارند. شما می توانید با خانواده خود از این پارک دیدن کنید و یک روز شاد و به یاد ماندنی با هم داشته باشید. این پارک برای کودکان و حیواانات خانگی هم مناسب است.

 • Sunset Beach Resort—Cape Charles

هیچ چیزی بذت بخش تر از صرف شام و تماشای غروب آفتاب در این ساحل نیست! شما می توانید یا غذای خودتان را با خود بیاورید و یا در رستوران Jackspot که در همین ساحل وجود دارد شام صرف کنید.

 • Rivergate City Park—Alexandria

این پارک منظره ای به سمت رودخانه Potomac دارد و چمن های آن مکان خیلی مناسبی برای پیک نیک هستند. بی شک این پارک یکی از بهترین منظره های شهر دی سی را در اختیارتان می گذارد.

 • James Madison’s Montpelier—Montpelier

این منطقه که قبلا خانه شخصی رئیس جمهور سابق آمریکا بود، هم اکنون مقصد محبوبی در بین خانواده ها برای پیک نیک و تفریح است. علاوه بر منظره فوق العاده، این منطقه دارای رستوران ها و کافه هایی با منو های خوش مزه است و مکان خیلی خوبی برای پیاده روی و استراحت است.

 • Potomac Point Winery—Stafford

این باغ انگور به زیارت کنندگان اجازه می دهد با خود غذا و نوشیدنی های غیرالکلی و حیوانات خانگی خود را بیاورند و در چمن های این باغ استراحت کنند. می توانید در حین زیارت خود از شراب های این باغ بچشید و از طعم زیبایشان لذت ببرید.

 • Gravelly Point Park—Arlington

این پارک منظره رو به رودخانه Potomac دارد و به راحتی می توان مجسمه های یادبود را از دور مشاهده کرد. نیز فرودگاه بین المللی رونالد ریگان هم در نزدیکی این پارک واقع شده است و همواره هواپیما های این فرودگاه در آسمان مشاهده می شوند.

 • R.P. Gravely-A.J. Lester Public Art Garden—Martinsville

این پارک در Martinsville علاوه بر این که جای خیلی مناسبی برای استراحت و پیک نیک است، یک اداره پست کوچک در وسط آن واقع شده است که یادگار قرن ۲۰ ام است. نیز مجسمه های متعددی که ساخت هنرمندان مختلف است در سرتاسر این پارک مشاهده می شود.


ترجمه: www.irDMV.com | منبع: www.tinyurl.com/y23ak6o4

شما ممکن است علاقه مند

سایت هایی برای دانلود رایگان کتاب های فارسی
رایگان
اشتراک630 بازدید
رایگان
اشتراک630 بازدید

سایت هایی برای دانلود رایگان کتاب های فارسی

Mehrnaz - خرداد ۱۶, ۱۳۹۹

اگر شما هم می خواهید کتاب هایی قدیمی به زبان فارسی مطالعه کنید یا از کتاب های مرجع استفاده کنید…

وبینار رایگان در مورد تصمیم گیری درباره آینده فرزندان پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان
تمام شد
رایگان
اشتراک383 بازدید
رایگان
اشتراک383 بازدید

وبینار رایگان در مورد تصمیم گیری درباره آینده فرزندان پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان

Mehrnaz - اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۹

دکتر Anne Kress، مدیر کالج Northern Virginia Community College، روز سه شنبه ۵ ماه می، وبینار رایگانی برای پدر و…

کلاس های آنلاین و رایگان با فروشگاه مایکلز (Michaels)
تمام شد
رایگان
اشتراک682 بازدید
رایگان
اشتراک682 بازدید

کلاس های آنلاین و رایگان با فروشگاه مایکلز (Michaels)

Mehrnaz - اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۹

فروشگاه مایکلز به خاطر شیوع ویروس کرونا، هر هفته دوشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه کلاس های آموزش رایگان…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.