ایونت های ماه آوریل در منطقه DMV

فروردین ۹, ۱۳۹۷
942 بازدید

هفتمین مراسم ملی سیزده بدر (فستیوال بهاری ایرانی)


PerGen Events تقدیم می کند: هفتمین مراسم ملی سیزده بدر ۲۰۱۸! این مراسم شامل غرفه ها و فروشنده هاست و بیش از ۵۰ دستشویی دارد. نیز در صورت لزوم می توان از کمک های اولیه هم استفاده کرد. شما می توانید در این مراسم چادر اجاره کنید و در آن ها بنشینید، بخورید، سیگار بکشید و استراحت کنید (نیز می توانید چادر خود را هم بیاورید). جایزه ها و قرعه کشی های زیادی هم در انتظار شماست. نیز دی جی های PerGen Events کل شب شما را به رقص وا خواهند داشت. در این ایونت استفاده از الکل و پروپان مجاز نیست و کیف های شما می توانند مورد جستجو قرار گیرند. نیز آوردن حیوانات خانگی غیرقانونی است. غذا توسط Kabob Bazaar و Johny Kabob ارائه می شود و امکان تهیه مشروب و آبجو هم وجود دارد. پارک های بازی برای کودکان موجود است و کودکان زیر ۲ سال می توانند به طور رایگان وارد این مراسم شوند. اگر شما بلیت خود را تا ۲۸ فوریه رزرو کنید، ۱۰ دلار، تا ۲۱ مارچ ۱۵ دلار و تا ۳۱ مارچ ۲۰ دلار باید پرداخت کنید. برای اطلاعات بیش تر به صفحه ذیل مراجعه فرمایید.
آدرس: Bull Run Park Special Events Center, Centerville, Virginia 20121
تاریخ: یکشنبه ۱ آپریل از ساعت ۹ صبح الی ۷ عصر
تهیه بلیت
اطلاعات بیش تر

Crystal City FreshFarm Market


به بازار محصولات تازه غذایی در Crystal Drive بروید و محصولات غذایی تازه و سالم، تهیه کنید! این بازار از سوم ماه آپریل تا ۲۰ نووامبر، دایر است.
آدرس: Crystal City, 2001 Jefferson Davis Hwy, Suite 505, Arlington, Virginia 22202
تاریخ: سه شنبه ۳، ۱۰، ۱۷ و ۲۴ آپریل، ساعت ۳ بعدازظهر الی ۷ عصر
برای کسب اطلاعات دقیق تر از زمان برگزاری این مارکت، به آدرس زیر مراجعه نمایید.
Crystal City Market

Petalpalooza – National Cherry Blossom Festival


با آمدن به فستیوال ملی شکوفه های گیلاس Petalpalooza که در FreshDistrict برگزار می شود، فرا رسیدن بهار را جشن بگیرید و از یک روز پر از هنر، موسیقی و بازی لذت ببرید! این فستیوال قبلا به نام Southwest Waterfront Fireworks Festival شناخته می شد. فستیوال Petalpooza برنامه های مختلفی دارد، از جمله نمایش آثار هنری اینترآکتیو، بازی ها و فعالیت های عجیب، موسیقی زنده که بر روی سه سن در محیط بیرونی اجرا می شود، باغ آبجو، نمایش آتش بازی توسط Pyrotecnico، پیست اسکیت، نقاشی یک تصویر بزرگ توسط همه، هنرنمایی خوشنویسان، هنر موتورسیکلتی، سن اصلی Petalpooza و ۲۰۲ سن جانبی که هنرنمایان در آن ها نمایش اجرا می کنند، است. با آمدن به این فستیوال، در پیاده گذر نیم مایلی The Wharf قدم بزنید و از رستوران ها و فروشگاه های جدید لذت ببرید. شرکت در این فستیوال رایگان است و مناسب همه گروه های سنی، است.
آدرس: Wharf DC, 690 Water St SW, Washington, District of Columbia 20024
تاریخ: شنبه ۷ آپریل ۲۰۱۸، از ساعت ۱ بعد از ظهر الی ۹:۳۰ شب (آتش بازی ساعت ۸:۳۰ شب است)
برای کسب اطلاعات بیش تر و جدید تر، به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
وبسایت

ایونت Cherry Blossom Wine & Beer

شما می توانید با شرکت در این ایونت، فرا رسیدن بهار و شکوفه های گیلاسِ شهرِ دی سی را با ما جشن بگیرید! با دوستانتان در این ایونت شرکت کنید و از انواع نوشیدنی های لذیذ لذت ببرید. به مدت دو روز می توانید بیش از صد نوع نوشیدنی های الکلی مثل آبجو و شراب را بدون هیچ محدودیتی امتحان کنید و غذا بخرید و کل روز را از موسیقی زنده لذت ببرید! شما با خرید هر بلیت می توانید به آبشارهای beer، cider و sangria دسترسی داشته باشید و بیش از ۱۰۰ نوع نوشیدنی الکلی را مزه کنید و از موسیقی زنده لذت ببرید. نیز می توانید به از فروشنده ها غذا و آثار هنری بخرید و استعدادهای خود را در بازی هایی که برگزار خواهند شد، به نمایش گذارید! اگر بلیت Wine Lovers بگیرید، علاوه بر بهره مندی از امکانات فوق، می توانید ۴ شیشه از مشروب های محبوبمان را با خود به خانه ببرید. برای شرکت در این ایونت حتما باید بیش از ۲۱ سال سن داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیش تر و خرید بلیت، به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
آدرس: Southwest Waterfront, Washington, District of Columbia 20024
تاریخ: ۷ و ۸ آپریل، از ساعت ۱ ظهر الی ۴ بعد از ظهر
تهیه بلیت

جشن خانوادگی سیزده بدر در مریلند


در این مراسم که دارای موسیقی‌ زنده، رقص و دورهمی با سایر ایرانیان است، می توانید انواع مختلف غذاهای خوشمزه ‌ایرانی، آش، کباب، و نوشیدنی‌‌ها را تهیهکنید و لحظات خوشی را داشته باشید. هزینه هر بلیت به ازای هر یک اتومبیل، ۴۵ دلار است. برای تهیه بلیا و کسب اطلاعات بیش تر به سایت زیر مراجعه نمایید.
آدرس: Black Hill Regional Park, 20930 Lake Ridge Dr, Boyds, MD 20841-8900
تاریخ: یکشنبه ۸ آپریل، از ساعت ۸ صبح الی ۵ عصر
تهیه بلیت
اطلاعات بیش تر

همکاری در فستیوال شکوفه های گیلاس ۲۰۱۸

شما می توانید در این روز، به کمک Case Western Reserve University Baltimore/D.C Alumni Chapter و The Alumni Association of Case Western Reserve University بروید و به شرکت کنندگان این فستیوال، بادکنک بدهید! صرف نظر از سابقه خود در این زمینه، هر کسی می تواند در هدیه کردن بادکنک کمک کند! از قبل به کمک کنندگان آموزش های لازم داده خواهد شد و تی شرت، دستکش، دونات و قهوه هم به طور رایگان به شما داده خواهد شد. همین الان شرکت کنید! برای شرکت در این مراسم و کسب اطلاعات بیش تر، به لینک زیر مراجعه نمایید.
آدرس: National Mall and Memorial Parks, 900 Ohio Dr SW, Washington, District of Columbia 20024
تاریخ: شنبه، ۱۴ آپریل از ساعت ۷ صبح الی ۱۲ ظهر
اطلاعات بیش تر

۲۰۱۸ March for Science

در سال ۲۰۱۷، بیش از یک میلیون نفر از سرتاسر جهان برای حمایت از علم برای پیشرفت عمومی جامعه و نقش آن در قانون و جامعه، در مراسم پیاده روی برای علم، شرکت کردند. از آن پس، علم همواره توسط دولت های فدرال، ایالتی و محلی، مورد تهدید واقع می شود. اما علم هرگز خاموش نمی شود! دوباره باید گرد هم آییم و پیامی به همگان بفرستیم: این که ما از سیاست مدارانمان می خواهیم که قوانین علمی، برابر و اثبات شده وضع کنند که قانون در خدمت جامعه باشد. ما برای حمایت از علم پیاده روی خواهیم کرد، زیرا علم متعلق به همه ماست! برای اطلاع از محل پیاده روی در منطقه خود و کسب اطلاعات بیش تر، به لینک ذیل مراجعه نمایید.
آدرس: National Mall and Memorial Parks, 900 Ohio Dr SW, Washington, District of Columbia, 20024
تاریخ: شنبه، ۱۴ آپریل از ساعت ۸ صبح الی ۵ بعد از ظهر
اطلاعات بیش تر

تور جهانی P!NK: Beautiful Trauma World Tour


P!NK خواننده معروف پاپ راک آمریکایی است از سال ۱۹۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به حال موفق به فروش ۱۶ میلیون آلبوم در آمریکا و ۴۰ میلیون آلبوم و ۵۰ میلیون سینگل در کل جهان، شده است و بدین ترتیب، او یکی از پرفروش ترین خواننده های کل جهان است. او تا به حال ۱۳۴ بار کاندیدای دریافت جوایز موسیقی شده است و موفق به کسب ۱۰۰ عنوان از این جوایز، شده است، از جمله ۳ جایزه Grammy. وی اکنون تور جهانی Beautiful Trauma World را برگزار می کند و کنسرتی در واشنگتن، اجرا خواهد کرد.
آدرس: Capital One Arena, 601 F St NW, Washington, District of Columbia 20004
تاریخ: دوشنبه ۱۶ آپریل ۲۰۱۸، ساعت ۷:۳۰ عصر
برای خرید بلیت به لینک زیر مراجعه نمایید.
خرید بلیت

کنسرت موسیقی سنتی و فولکلوریک “از یادگار کهن”

کانون موسیقی مرکز پارس با حمایت مستقیم مجموعه Pars Place کنسرت “از یادگار کهن “ را در تاریخ ۲۹ اپریل ودر هتل Ritz Carlton وباظرفیت محدود برگزار می‌کند. این کنسرت با حضور خواننده و‌نوازندگان چیره دستی از نقاط مختلف امریکا تشکیل شده در دو بخش سنتی و فولکلوریک برگزار میگردد. قیمت بلیت معمولی ۶۰ دلار و بلیت VIP، ۸۰ دلار است. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از روش‌های ذیل استفاده بفرمایید.
۱- ارتباط با دفتر پارس ، انتخاب صندلی و‌تهیه تیکت
۲- لینک انتخاب صندلی و خرید آنلاین
آدرس:  The Ritz-Carlton, 5th Floor Ballroom, 1700 Tysons Blvd, McLean, VA 22102-4221
تاریخ: شنبه ۲۹ آپریل ۲۰۱۸، ساعت ۷ عصر
اطلاعات بیش تر و خرید بلیت

 


ترجمه و گردآوری: www.irDMV.com | عکس شاخص متعلق به www.goo.gl/J7s5LW |عکس های مقاله متعلق به وبسایت اصلی

شما ممکن است علاقه مند

لیستی از موزه های سمیتسونین در دی سی
رایگان
اشتراک35 بازدید
رایگان
اشتراک35 بازدید

لیستی از موزه های سمیتسونین در دی سی

Mehrnaz - اسفند ۲۷, ۱۳۹۷

موزه های سمیتسونین در دی سی، از اعتبار و شهرت جهانی برخودارند. هر چیزی که به نظرتان برسد، از یک…

مهمانی ویژه مد و فشن در ویرجینیا
رایگان
اشتراک56 بازدید
رایگان
اشتراک56 بازدید

مهمانی ویژه مد و فشن در ویرجینیا

Mehrnaz - اسفند ۲۷, ۱۳۹۷

اگر شما هم به مد و فشن و خرید لباس های متنوع و دیدار از یک فشن شو و نیز…

سیزده بدر سال ۹۸ با سندی در ویرجینیا
رویداد
اشتراک143 بازدید
رویداد
اشتراک143 بازدید

سیزده بدر سال ۹۸ با سندی در ویرجینیا

Mehrnaz - اسفند ۲۶, ۱۳۹۷

هشتمین مراسم سالانه سیزده بدر به همراهی شهرام آذر معروف به سندی، روز ۷ آپریل برگزار خواهد شد. برای تهیه…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.