رومانتیک ترین جاهای واشنگتن دی سی

بهمن ۱۷, ۱۳۹۶
1145 بازدید

بی شک واشنگتن یک شهر رومانتیک است. این شهر نه تنها بر روی یک رودخانه، بلکه بر روی دو رودخانه قرار گرفته است! یعنی رودخانه های Potomac و Anacostia. نیز شهر واشنگتن دارای ساختمان های منحصر به فرد زیادی است و عمدتا در زمره شهرهای دیدنی آمریکا، قرار می گیرد. حالا این ها به چه دردی می خورند؟ این یعنی این که در این شهر به مساحت ۶۸ مربع مایل، همواره می توان به پیاده روی ها و قرار های رومانتیک رفت! پایتخت کشورمان، واقعا پایتخت عشق است، و امکانات بی نهایتی برای یک قرار رومانتیک، وجود دارد.

 • LINCOLN MEMORIAL

عکس متعلق به REUTERS/Jason Reed

در شب ها، مجسمه یادبود لینکولن واقعا به منظره فوق العاده ای تبدیل می شود! شما می توانید عشق خود را از این پله ها بالا ببرید و لحظه ای تاریخی و به یاد ماندنی برای خودتان پدید آورید!

 • NATIONAL GALLERY OF ART SCULPTURE GARDEN

عکس متعلق به Matt McClain

عشق خود و دستکش هایتان را با خود به همراه بیاورید و مشغول اسکیت روی یخ در وسط National Gallery of Art Sculpture Garden بشوید. بعد از آن، می توانید در کافی شاپی که در همان جا وجود دارد، مشغول خوردن کوکی و هات چاکلت شوید. در هوای گرم تر، این پیست اسکیت به یک آبشار فوق العاده تبدیل می شود.

 • YARDS PARK

عکس متعلق به www.goo.gl/MJGyzq

در محله پر جنب و جوش Capitol Riverfront در دی سی، پارک هیجان انگیز Yards Park قرار گرفته است، و شما می توانید از پل رویایی این پارک بگذرید و از بستنی فروشی Ice Cream Jubilee در همان نزدیکی، بستنی تهیه کنید.

 • GEORGETOWN

عکس متعلق به www.goo.gl/CKH9vG

شما می توانید در حین گشت و گذار در Georgetown، عشقتان را مجذوب خود کنید. زیبایی منحصر به فردی که در آبشار، سنگ فرش ها و خانه های بزرگ این محله وجود دارد، تمایل شما را به گشت و گذار در این محله دیدنی، بیشتر خواهد کرد.

 • U.S. NATIONAL ARBORETUM

عکس متعلق به Jeff Simpson

با سفر به National Arboretum، می توانید نهال عشقتان را، پرورش دهید. National Arboretum یک موزه به ابعاد ۴۴۶ آکر است که در آن باغ ها، درخت های شکوفه گیلاس و نیز ستون های اصلی ساختمان ملی آمریکا، به نمایش گذارده می شود. یکی از رومانتیک ترین شب ها برای رفتن به National Arboretum، شب ماه کامل است.

 • CITYCENTERDC’S PALMER ALLEY

عکس متعلق به www.goo.gl/Dizpwg

جو زیر چراغ های CityCenterDC’s Palmer Alley، چیزی است که باید خودتان تجربه اش کنید. شما می توانید در فروشگاه Paul Stuart، یک لباس شیک مخصوص شب بخرید، از فروشگاه Centrolina کوکی یا خوردنی بخرید و با هم بخورید، و یا در یکی از رستوران های این محل، مشغول شام خوردن شوید.

 • ROCK CREEK PARK

عکس متعلق به www.goo.gl/YkxdrK

شما می توانید در پارک Rock Creek Park، به مساحت ۲۱۰۰ آکر، همراه با عشقتان، پیاده روی کنید، بدویید، و یا دوچرخه سواری کنید. این پارک تاریخی، مکان های دیدنی دیگری، همچون Pierce Mill و Old Stone House، nature center، استبل های اسب سواری، زمین های تنیس بازی، زمین مخصوص گلف، مناطق پیک نیک و زمین های بازی، دارد.

 • NATIONAL GALLERY OF ART

عکس متغلق به PixelPunk

در نمایشگاه National Gallery of Art، شاهکار های امپرسیونیسم نقاش هایی همچون Claude Monet، Auguste Renoir و Edgar Degas، به نمایش گذارده شده است. شما می توانید با دیدار از این نمایشگاه، به دنیای رویایی وارد شوید.

 • DUMBARTON OAKS

عکس متعلق به C&I Photography

باغ های زیبا و آرام Dumbarton Oaks، تنها چند دقیقه از محله پر جنب و جوش Georgetown فاصله دارند. شما می توانید با گشت و گذار در این باغ ها که به سبک اروپایی ساخته شده اند، از آثار زیبای این باغ، دیدن کنید.

 • DISTRICT OF COLUMBIA WAR MEMORIAL

عکس متعلق به www.goo.gl/wjrn52

این بنا در National Mall و بعد از بنای یادبود World War II Memorial و Korean War Veterans Memorial، و در میان درختان، پنهان شده است. این بنای گنبدی شکل، یک مکان دیدنی بسیار رومانتیک است، و یکی از سه بنای یادبود در National Mall هست که شما می توانید در آن جا، ازدواج هم بکنید!

 • GEORGETOWN CLIFFS

عکس متعلق به www.goo.gl/uZLBdK

بهترین کاری که می توان در یک شب قرار انجام داد، تماشای غروب آفتاب با هم است. شما می توانید غروب آفتاب را از پل فوق العاده Key Bridge که Georgetown را به Virginia متصل می کند، تماشا کنید.

 • KOGOD COURTYARD

عکس متعلق به www.goo.gl/B8YUjy

شما می توانید عشقتان را در زیر سایه بان شیشه ای Kogod Courtyard که در بین موزه Smithsonian American Art و National Portrait Galleryقرار دارد، ملاقات کنید.

 • روی THE TIDAL BASIN

عکس متعلق به Ron Cogswell

شمامی توانید به طور هماهنگ با عشقتان، قایقی پدالی بر روی Tidal Basin برانید و در اطراف یادبود Jefferson Memorial بگردید.

 • اطراف THE TIDAL BASIN

عکس متعلق به www.goo.gl/KmZVpt

اگر هم بخواهید می توانید در خشکی اطراف Tidal Basin گشت و گذار کنید. همچنین می توانید به طور مستقیم از یادبودهای Jefferson و Franklin Delano Roosevelt و Martin Luther King Jr، دیدن نمایید.

 • روی THE POTOMAC RIVER

عکس متعلق به www.goo.gl/KmZVpt

واشنگتن یک شهر رودخانه ای است، پس بهتر است که به روی آب بروید و از زیر طاق های رومانتیک، عبور کنید. شما می توانید از طریق Entertainment Cruises یک تور رزرو کنید، ولی اگر دنبال یک سفر خصوصی تری هستید، از طریق Embark برای رزرو تور اقدام کنید. ظرفیت تورهای Embark، ۶ نفره است.

 • THE WATERGATE STEPS

عکس متعلق به www.goo.gl/KmZVpt

شما می توانید بر روی Watergate Steps، که به روی رودخانه Potomac قرار دارد، با عشقتان دیدار کنید. این مکان در ابتدا برای پیشواز شخصیت های مهم کشورهای خارجی و روسای هر ایالت بنا شده بود، اما امروزه به پاتوقی برای عشاقان مبدل شده است.

 • MERIDIAN HILL PARK

عکس متعلق به www.goo.gl/KmZVpt

اگر به پارک Meridian Hill Park بروید، که به پارک Malcolm X Park نیز معروف است، می توانید به تماشای طولانی ترین آبشار آمریکای شمالی، بپردازید. نیز به مجسمه ژان دارک، که تنها مجسمه زن اسب سوار در شهر است، توجه کنید.

 • SPANISH STEPS

عکس متعلق به Rossini Photography

Spanish Steps که در ۲۲nd Street در Dupont Circle قرار گرفته است، یک مکان فوق العاده برای پیک نیک است که افراد زیادی از وجود آن اطلاع ندارند.


ترجمه : www.irDMV.com | منبع: www.goo.gl/QJGE3k

شما ممکن است علاقه مند

برنامه های ایرانیان مقیم دی سی برای نوروز ۹۸ چه بود؟
تمام شد
آمریکا
اشتراک35 بازدید
آمریکا
اشتراک35 بازدید

برنامه های ایرانیان مقیم دی سی برای نوروز ۹۸ چه بود؟

Mehrnaz - فروردین ۲۸, ۱۳۹۸

جمعیت چند صد هزار نفری از ایرانیان در منطقه DMV زندگی می کنند. منطقه DMV شامل دی سی، ویرجینیا و مریلند…

کنسرت موسیقی سنتی و محلی آوای سرزمین در دی سی
رویداد
اشتراک132 بازدید
رویداد
اشتراک132 بازدید

کنسرت موسیقی سنتی و محلی آوای سرزمین در دی سی

Mehrnaz - فروردین ۱۳, ۱۳۹۸

کانون موسیقی پارس پلیس تقدیم می کند: دومین کنسرت کانون موسیقی پارس با نام “آوای سرزمین” در سالن زیبای Duke…

لیستی از موزه های سمیتسونین در دی سی
رایگان
اشتراک230 بازدید
رایگان
اشتراک230 بازدید

لیستی از موزه های سمیتسونین در دی سی

Mehrnaz - اسفند ۲۷, ۱۳۹۷

موزه های سمیتسونین در دی سی، از اعتبار و شهرت جهانی برخودارند. هر چیزی که به نظرتان برسد، از یک…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.