تیوب سواری در مریلند

این تپه در مریلند مکان فوق العاده ای برای تیوب سواریِ پر از هیجان است. وقتی که هوای بیرون سرد باشد، بیشتر مردم ترجیح می دهند که تا هفته ها در خانه بمانند و بیرون نروند. ولی جایی در مریلند وجود دارد که فرا رسیدن سرما را جشن می گیرد و خودش را برای ماه های مهیج و سرد زمستانی، آماده می کند.
تفرجگاه Wisp Resort در مریلند غربی قرار دارد و بیشتر به خاطر امکان اسکی سواری معروف است. اما اگر خوب تحقیق کنید، متوجه می شوید که فعالیت های زمستانی زیادی وجود دارد که شما می توانید انجامشان دهید، از جمله تیوب سواری. در این مقاله بررسی خواهیم کرد که چرا تیوب سواری، مخصوصا تیوب سواری در Wisp Resort، فعالیت زمستانی خیلی خوبی است.
آن چه که از نظر بیشتر مردم تیوب سواری را به فعالیتی محبوب مبدل کرده است، این است که تیوب سواری نیاز به امکانات زیادی ندارد. تقریبا هر کسی می تواند از تیوب سواری از بالای تپه ای به پایین، لذت ببرد. شما فقط باید محکم بنشینید و اجازه بدهید که نیروی جاذبه کار خودش را انجام دهد. حتی لازم نیست هر با بعد از سر خوردن، دوباره به بالای تپه بروید. می توانید سوار نوعی مسیر برقی به نام Conveyor Carpet بشوید و به راحتی بالا بروید. این فعالیت، بهترین فعالیت زمستانی برای افراد تنبل است!

در Wisp Resort دوازده مسیر مجزا برای تیوب سواری وجود دارد و طول هر یک از آن ها ۷۵۰ فیت است. هزینه هر بار تیوب سواری از ۲۴ دلار شروع می شود.

بلیت ها معمولا در اواخر هفته، به سرعت به فروش می رسند، پس بهتر است هر چه سریع تر و در اوایل روز، بلیت خود را رزرو کنید. اگر شما دوست داشته باشید که در Wisp Resort، علاوه بر تیوب سواری، به فعالیت های دیگری هم بپردازید، و یا کل آخر هفته را در این جا بمانید، می توانید در این تفرجگاه سوییتی را اجاره کنید. عجب مسافرت زمستانی خوبی!
توجه داشته باشید که برای استفاده از تیوب های Wisp Resort، باید قد اشخاص حداقل ۴۲ اینچ باشد.
آدرس:  ۲۹۶Marsh Hill Road, McHenry, MD 21541
برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت زیر مراجعه فرمایید.

تیوب سواری در Wisp Resort


ترجمه: www.irDMV.com | منبع: www.goo.gl/i68NBR | عکس متعلق به www.goo.gl/rFkFFw

شما ممکن است علاقه مند

مسابقه عکاسی نوروز ۹۷ در آمریکا
آمریکا
اشتراک111 بازدید
آمریکا
اشتراک111 بازدید

مسابقه عکاسی نوروز ۹۷ در آمریکا

Mehrnaz - اسفند ۲۹, ۱۳۹۶

سایت "ایرانیان واشنگتن دی سی , مریلند , ویرجینیا (www.irDMV.com) " ضمن تبریک سال نو به همه ایرانیان عزیز، به…

ایونت های سیزده بدر در منطقه
رویداد
اشتراک373 بازدید
رویداد
اشتراک373 بازدید

ایونت های سیزده بدر در منطقه

Mehrnaz - اسفند ۲۱, ۱۳۹۶

هفتمین مراسم ملی سیزده بدر (فستیوال بهاری ایرانی) PerGen Events تقدیم می کند: هفتمین مراسم ملی سیزده بدر ۲۰۱۸! این…

ایونت های ماه آوریل در منطقه DMV
آمریکا
اشتراک118 بازدید
آمریکا
اشتراک118 بازدید

ایونت های ماه آوریل در منطقه DMV

Mehrnaz - اسفند ۱۶, ۱۳۹۶

Petalpalooza - National Cherry Blossom Festival با آمدن به فستیوال ملی شکوفه های گیلاس Petalpalooza که در FreshDistrict برگزار می…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.