ترفندهایی برای بازگشتن به کالج پس از تعطیلات زمستانی

پس از گذراندن یک دوران تعطیلات فوق العاده در طی کریسمس و سال نو، بعضی از مردم دچار افسردگی می شوند و حوصله برگشتن به کالج را ندارند. این حس، به سندروم پس از تعطیلات (Post-Holiday-Syndrome)، افسردگی ناشی از تعطیلات یا افسردگی پس از کریسمس، معروف است. آمار جدید به دست آمده نشان می دهند که یک پنجم دانشجویان دوست ندارند در ماه ژانویه به کالج برگردند. این جا تعدادی ترفند بری شما آورده ایم تا این تحول را برای شما آسان تر گردانند و شما را برای ترم جدید آماده کنند!

چه چیز هایی را باید پس از تعطیلات زمستانی با خود آورد؟

کلاس ترفندهای زندگی ۱۰۱: زرنگ باشید و از پیش برنامه ریزی کنید. اگر این کار را کرده باشید، احتمالا در طول دوران تعطیلات بعضی چیزهایی را که دیگر نیازی به آن ها نداشتید، از کالج به خانه آوردید. ولی دانشجویان باید بدانند که برای باقی زمستان و نیز برای بهار، چه چیزهایی را باید با خود به کالج باز گردانند. مقاله “۱۰ چیز اساسی که باید پس از تعطیلات زمستانی با خود بیاورید” که توسط Heather Rinder در تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۴ و در وبسایت hercampus.com نوشته شده است، تعدادی پیشنهاد در بر دارد:
• کادوهاو گیفت کارت ها: آیا شما برای کریسمس کادوهای خوبی دریافت کرده اید؟ یادتان نرود که آن ها را با خود به کالج بیاورید. گیفت کارت هایتان را هم با خودتان بیاورید. اگر این کارت ها همراهتان نباشند نمی توانید از آن ها استفاده کنید.
• لباس گرم زمستانی: شاید کالج شما روی خط استوا واقع است، اما اگر نیست، احتمالا برای آب و هوای سردتر نیاز به لباس های گرم خواهید داشت.
• لباس خنک بهاری: اگر پیش از تعطیلات بهاری به خانه برنخواهید گشت و فکر می کنید که به یک جای آفتابی خواهید رفت، حتما تعدادی لباس که مناسب آب و هوای گرم هستند هم با خود بیاورید.
• غذای خانگی: هرگز از خوردن کوکی های خانگی مامان بزرگتون خسته نمی شوید، نه؟ پس بهتر است غذاهای مورد علاقه خود از خانه را هم با خودتان بیاورید.

چگونه به روال عادی برگردیم؟

کاری که باید آخر از همه انجام دهید اما به اندازه کارهای دیگر اهمیت دارد، این است که وقتی که تصمیم گرفتید که برای بازگشت به کالج آماده هستید و لوازم مورد نیازتان را جمع کرده اید، باید تعدادی ترفند زندگی برای دوباره عادت کردن به کلاس ها و زندگی دانشجویی، یاد بگیرید. به کاری که در آغاز ترم پاییزی انجام دادید فکر کنید، یا به پیشنهاد های Kaitlyn Taylor در مقاله “چگونه پس از تعطیلات زمستانی به روال عادی برگردیم” در وبسایت collegehelper.com عمل کنید:
• غذاهای خوبی بخورید: به رژیم غذایی که در آن کمتر از فست فود استفاده می کنید و بیشتر از میوه ها و سبزیجات استفاده می کنید، عمل کنید یا ادامه دهید، تا به شما کمک کند که سالم بمانید و در کلاس تمرکز بکنید.
• در حال تحرک باشید: ممکن است هوای بیرون سرد باشد، ولی هرگز از ورزش غافل نشوید. ورزش به شما کمک می کند که با استرس مقابله کنید.
• یک برنامه روزانه تدوین کنید: Taylor نوشته است که “ممکن است عادت کردن به برنامه کلاس های تازه دشوار باشد، ولی بهترین سعی خود را بکنید که هر روز در یک زمان مشخص بیدار شوید، بخورید، و ورزش کنید.”
• برای خود هدف هایی مشخص کنید: سعی کنید با خود فکر کنید که این ترم دوست دارید چه کار کنید. شاید بخواهید GPA خود را ارتقا دهید یا شاید هم بخواهید عضو یک گروه دانشگاهی شوید، یا شاید هم بخواهید در طول روز فقط به یک فنجان قهوه اکتفا کنید.
• معاشرت خود با دوستانتان را کنترل کنید: می دانیم که دلتان برای همه دوستانتان تنگ شده بود، ولی با خود مشخص کنید که کی به اندازه کافی از آن ها خبردار شدید و به خود اجازه ندهید که به خاطر معاشرت بیش از حد، از کلاس درستان عقب بیفتید.


ترجمه و گردآوری: www.irDMV.com | منابع: www.goo.gl/uGPYSL – www.goo.gl/zB6tMj  www.goo.gl/zFkvFY – www.goo.gl/RpuZjM

شما ممکن است علاقه مند

فستیوال آتش آناتولی در دی سی
رویداد
اشتراک43 بازدید
رویداد
اشتراک43 بازدید

فستیوال آتش آناتولی در دی سی

Mehrnaz - شهریور ۲۸, ۱۳۹۷

با پیوستن به ایونت آتش آناتولی و با پوشیدن لباس های قرمز و سفید، از شبی خوش لذت ببرید و…

یک سفر کروز رومانتیک همراه با صرف شام
آمریکا
اشتراک40 بازدید
آمریکا
اشتراک40 بازدید

یک سفر کروز رومانتیک همراه با صرف شام

Mehrnaz - شهریور ۲۸, ۱۳۹۷

اگر به دنبال تجربه یک شب رومانتیک با همسر یا نامزد خود هستید، سفر کروز True Love Dinner Cruise را…

مسابقه قصرهای بادی در دی سی!
آمریکا
اشتراک205 بازدید
آمریکا
اشتراک205 بازدید

مسابقه قصرهای بادی در دی سی!

Mehrnaz - شهریور ۲۶, ۱۳۹۷

آیا به دنبال یک ایونت هیجان انگیز می گردید که با اعضای خانواده در آن شرکت کنید؟ مسابقه قصرهای بادی…

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.